Oblíbené 0 Porovnání 0

Benefity

Automatické kávovary

Integrovaný ocelový mlýnek a napěňovač mléka

Čerstvá káva + našlehané mléko = váš šálek kávy. Nejlepší káva je z té čerstvě namleté, proto má kávovar Beko integrovaný mlýnek z oceli pro výkonné mletí. A když se k tomu ještě přidá napěňovač mléka, nikdo lahodnému šálku s mléčnou čepicí neodolá.

Nastavení síly kávy

Lék na ospalé ráno. Potřebujete se nastartovat na pracovní den, nebo si jen vychutnat chuť kávy? Díky nastavení množství a síly kávy tak můžete připravit ranní nápoj, co probudí i ty neospalejší.

Nastavení velikosti šálků

Pro milovníky espressa i bazénů. Udělejte si malé rychlé espresso nebo pořádný hrnek kávy. S možností nastavení objemu připravovaného nápoje se meze chutím a potřebám nekladou.

Násypka pro mletou kávu

Zrnková nebo mletá?. Dostali jste mletou kávu, ale na turka se zrovna necítíte? Nevadí, kávovar Beko má totiž přihrádku i na již namletou kávou, takže vám připraví ranní doping i z ní.

Osvětlená vodoměrka

Ať máte přehled. S osvětlenou vodoměrkou hned uvidíte, jestli kávovar zvládne ještě jedno espresso nebo kávu pro celou návštěvu. Budete tak mít perfektní přehled, kdy je potřeba doplnit vodu.

Plně automatický kávovar

Domácí kavárna bez práce. Užijte si svou vlastní kavárnu. Pohodlně se usaďte, vyberte si svou oblíbenou kávu a nechte si jí připravit během chvilky. Vždy čerstvě mletá, bez práce a vynikající.

Různé druhy kávy

Espresso, cappuccino či raději latte?. Ať už jste milovníky silného espressa, nadýchaného capuccina či jemného latte, s automatickým kávovarem Beko si můžete vybrat přesně tu kávu, kterou máte nejraději. Kdykoliv v pohodlí domova tak připravíte až 8 šálků kávy najednou stiskem jednoho tlačítka.

Snadná údržba

Snadná údržba pro dokonalou kávu. Velkou předností kávovaru Beko je jeho snadná udržba. Otevírá se zpředu, takže ho můžete z obou stran zastavět, návod k čištění má uvedený uvnitř a odkapovou misku můžete čistit i zvlášť. Nikdy se vám tak nestane, že bude káva nakyslá a nedobrá.

Výška výstupu až 140 mm

Každý máme oblíbený hrneček. Nevadí, jestli je váš hrneček vysoký 5 cm nebo 10 cm. Nastavitelná výška výstupu kávy a mléka až do 14 cm je jako stvořená pro milovníky originálních šálků.

Zásobník na vodu 1,4 l

Jsme zastánci džbánu s ušima. Objemný zásobník vody na 1,4 l zvládne na jeden zátah kávu pro celou návštěvu či početnou rodinu. Takže nemusíte chodit s džbánem pro vodu, až se mu ucho utrhne.

Kávovar na překápko s LCD

Anti-drip

Na rozdíl od kohoutku nekape. S technologií anti-drip se nestane, že káva bude kapat, když odejmete konvici. Kávovar tak zůstane čistý a bez skvrn.

Až pro 12 šálků

Pohostí i velkou návštěvu. Velký objem kávovaru zvládne až 12 šálků kávy najednou. Ušetří tak čas, energii a vy se můžete v klidu věnovat svým hostům.

LCD displej

Přehledně, jasně, prostě s displejem. S LCD displejem kávovaru je jeho nastavení mnohem snazší. Přehledně vidíte, zda je nastavený třeba odložený start a kolik času ještě zbývá.

Odložený start až o 24 hodin

Připraví kávu zrovna, když vstanete. Nechcete se ráno zdržovat s nastavením kávovaru nebo čekat, až se káva udělá? Nevadí. Nastavte si večer odložený start a vstaňte k hrnku čerstvě připravené kávy.

Teplota vody 95 C

Delikátní chuť tkví ve správné teplotě. Jedině se správnou teplotou vody bude káva dobrá. Kávovary Beko ohřívají vodu na 95 °C, takže káva není přepálená a vychutnáte si její aroma.

Zvuková signalizace

Hotová káva se ve správnou chvíli ozve. Dáte si vařit kávu, do něčeho se zaberete a vrátíte se, až když je studená. Tak to ne. Kávovar Beko se totiž ozve ve chvíli, kdy je káva hotová.

Ledničky

ActiveFresh Blue Light™

Chráněno. Bez ztráty chuti a nutričních hodnot. Modré světlo technologie Active Fresh Blue Light™ prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny a napomáhá zachování jejich přirozené chuti, barvy a nutričních hodnot. Aktivní modré světlo zajišťuje, že se na ovoci a zelenině netvoří plísně, zabraňuje množení bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Zkrátka, vaše potraviny jsou chráněny a zůstávají v dobré kondici.

Antibakteriální štít

Lednice bez bakterií. Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky a mrazničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou a některé i uhlíkovým filtrem. Vše pro dokonalou čistotu vaší chladničky.

EasyDraw

Manipulace bez obtíží. Ložiskové výsuvy přihrádek EasyDraw umožňují pohodlné a lehké vysunutí přihrádky na ovoce a zeleninu.

Energy Hero

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku. Je pro vás důležité, aby vaše chladnička byla tou nejúspornější a nejšetrnější k životnímu prostředí? Pak je tento model pro vás tou správnou volbou. S ProSmart™ invertorovým kompresorem, inovovaným složením izolační stěny a úspornými funkcemi jako Eco režim se můžete spolehnout, že vaše chladnička bude tichá, úsporná a šetrná k přírodě.

EverFresh+®

Až 30 dní stále čerstvé. Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdravá a chutná až 3x déle.

FastFreeze

Čerstvé i po rozmrazení. Speciálně navržený ventilátor zamrazí jídlo v přihrádkách FastFreeze o 10 % rychleji. Dochází tak k menší změně krystalické mřížky zamrazené potraviny, která se po rozmrazení stále chová jako čerstvá.

FreshGuard

Sama se postará o dokonalou čistotu. Speciální filtr FreshGuard® eliminuje až 90 % zápachu i míchání pachů potravin. V kombinaci s UV zářením si poradí i s bakteriemi, takže vaše potraviny mají zajištěné ideální místo, kde můžou zůstat dlouho čerstvé.

Funkce Eco

Snižuje spotřebu . Inteligentní volitelná funkce Eco vám umožní snížit spotřebu elektřiny vaší chladničky. Jestliže neotevřete dveře lednice po dobu šest a vice hodin po sobě jdoucích, přístroj se sám přepne mrazicí část do energeticky úsporného režimu.

HomeCream®

Domácí zmrzlina každý den. S výrobníkem zmrzliny můžete vyrobit vaši oblíbenou studenou pochoutku přesně takovou, jakou ji máte rádi. Vlastní konzistence, vlastní chuť. A navíc vám prostor výrobníku může posloužit jako mrazicí prostor, kde jídlo zamrazíte dvakrát rychleji.

IonGuard®

Pro chladničku bez zápachu. Skladovali jste někdy v lednici zrající sýr a dort zároveň? Ionizátor v lednicích Beko neutralizuje vzduch v chladničce čímž zabraňuje nepříjemnému míchání a přenosu vůní.

LED osvětlení

Dobře vidět a šetřit. LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.

MultiZone™

Dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. Hodil by se vám někdy o trochu větší mrazák nebo naopak více prostoru ve vaší chladničce? Skladujete občas produkty, které vyžadují snížit teplotu na 0°C, ale vaše lednice vám ji neumožňuje nastavit? Beko má řešení v technologii MultiZone™, která se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Můžete ji nastavit jako 4* mrazák s teplotou až -24°C, nebo jako lednici s teplotou v rozmezí až +10°C, i jako prostor s teplotou 0°C. 96litrů se dokonale přizpůsobí tomu, co zrovna potřebujete.

NeoFrost™

Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování. Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.

Otočení otevírání dveří

Možnost otočení otevírání dveří. Každá kuchyně je jiná, a proto mají naše ledničky možnost otočení otevírání dveří. Během chvíle se tak lednice přizpůsobí vašemu prostoru.

ProSmart™ invertorový kompresor

Pro tichou a úspornou domácnost. ProSmart™ invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost.

Vnitřní dávkovač vody

Svěží voda i dokonalý vzhled. Vnitřní dávkovač vody neruší vnější vzhled lednice, a přesto vám nabízí stále čerstvou a chlazenou vodu. Díky průchodu přes filtr má stále svěží chuť, takže si můžete dopřát osvěžení jak z horského pramene.

Myčky

14 sad nádobí

Ještě více čistého nádobí na jedno umytí. Díky lepšímu využítí vnitřního prostoru umyjí nové myčky Beko až 14 sad nádobí. To je nejen rychlejší, ale také úspornější řešení pro váš domácí rozpočet.

AquaIntense®

Umyje i nejpřipečenější zbytky. Myčky Beko se speciálním mycím ramenem AquaIntense® umyjí i nepřipečenější zbytky. Přídavné rameno AquaIntense® myje 5x účinněji než program Intensive 70, takže odpadá namahavé drhnutí a namáčení na dlouhé hodiny, myčka to zvládne za vás.

Auto program

Program, co myje podle znečištění nádobí. Pokud si nejste jisti, jaký mycí program by se zrovna hodil, pusťte program Auto. Inteligentní senzory myčky vyhodnotí, jak moc je nádobí špinavé a podle toho zvolí teplotu mytí, množství vody a délku programu. Ušetří vám tak rozhodování, ale i nějakou tu kačku za energie.

AutoDosing

Nezdržujte se dávkováním a šetřete. Naplňte zásobník na mycí prostředek jednou za měsíc a o nic víc už se nestarejte. Myčky Beko s automatickým dávkováním AutoDosing samy vyhodnotí, kolik mycího prostředku pro dané mytí spotřebují a vy tak ušetříte čas i peníze, které by jinak putovali do odpadu.

EnergyHero

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku. Myčky Beko jsou navržené tak, aby spotřebovaly co nejméně energie. Kombinace ProSmart™ invertorového motoru, vysoce účinného čerpadla, topení a sušícího systému je klíčem k nižším nákladům na mytí, ale i k respektu k životnímu prostředí.

EverClean™ filtr

Konečně myčka, co se čistí sama. Proč si přidělávat starosti s čištěním filtru, když můžete mít myčku Beko se samočistícím filtrem EverClean™! Ten je vybaven speciální tryskou, která ho při každém programu vysokým tlakem pročistí, myčka zůstává čistá, bez zápachu a výsledek mytí vždy perfektní.

Fast+

Rychlé mytí, když je návštěva za dveřmi. Přídavná funkce Fast+ dokáže zrychlit mycí program až trojnásobně. Ušetří tak dlouhé čekání na čisté skleničky, když už se návštěva zouvá v předsíni.

FlexFit™ panty dvířek

Pro dokonalý vzhled kuchyně. Nejen perfekcionalistům může vadit nepěkný výřez v lince pod myčkou nádobí. Z toho důvodu jsou panty FlexFit™, kterým stačí jen 3 mm mezi linkou a dvířky. Nemusíte proto kazit celkový vzhled linky, s FlexFit™ panty vše perfektně funguje a vypadá i bez výřezu.

Flexi příborová přihrádka

Příborová přihrádka, kterou lze zvětšit. Naše flexibilní příborová přihrádka uvolní místo ve spodním koši, ale také lze nastavit její velikost podle potřeby. Když je příborů a drobného nádobí plno, můžete ji roztáhnout klidně i na celou šířku myčky, a když jsou v horním koši větší kusy nádobí, lze ji zase změnšit. Snadno se tak přizpůsobí dané situaci.

GlassShield®

Pro skleničky stále jako nové. Připijte si křišťálově blyštivými sklenice umytými v myčce Beko. Unikátní technologie GlassShield® oplachuje nádobí nezměkčenou vodou, což prodlužuje životnost skla, zamezuje jeho korozi, zašednutí a poškrábání. Tak na zdraví!

Inner Clean

Program pro čistou a spolehlivou myčku. Program InnerClean je navržený tak, aby se dobře postaral o čistotu samotné myčky. Díky teplotě 73 °C a dlouhé době mytí bude myčka perfektně čistá a nadále spolehlivá.

Inovovaný zásobník

Lepší zásobník, co se jen tak nezasekne. Nový způsob otevírání zásobníku u myček Beko je klíčem k ideálnímu dávkování mycích prostředků. Nikdy se vám tak nestane, že po otevření myčky najdete zaseknutou tabletu, nebo nerozpuštěný mycí prášek.

IonGuard®

Nezapáchá ani po několika dnech. Znáte ten nepříjemný pach, co vás práskne do nosu, když otevřete myčku se špinavým nádobím? Tak to se vám nestane u myček Beko s technologií IonGuard®. Zabudovaný ionizér totiž neutralizuje ionty zápachu, takže můžete myčku naplňovat několik dní a stále nezapáchá.

Koš Acrobat

Koš, co nastavíte, i když je plný nádobí. Nepřendavejte plnou myčku pokaždé, když se tam něco nevejde. Koš Acrobat můžete snadno nastavit do tří výškových poloh a to, i když je po okraj naplněný nádobím.

Koš SmoothMotion™

Lehce s plným jako s prázdným. Drncání ponechte dálnici D1 a s košem myčky Beko si užijte pohodlnou jízdu. S novým uložením pojezdů a kuličkovými ložiskami je manipulace se středním košem bezpečná a pohodlná, i když je plný nádobí.

LED signalizace provozu na podlahu

Elegantně ukáže, zda myje. Jednotný design kuchyně s plně integrovanou myčku je pěkná věc, ale jak poznat, jestli myčka zrovna nemyje? LED signalizace provozu na podlahu je ideální řešení. Víte, kdy myčku neotevírat a přitom neruší pěkný design kuchyňské linky.

Posuvný koš na příbory

Škatulata, hýbejte se. Pokud potřebujete umýt více talířů, nebo velký hrnec, nic vám nebude stát v cestě a to ani koš na příbory. Díky možnosti posunutí nebo jeho uplnému vyjmutí tak získáte prostor, jaký zrovna potřebujete.

ProSmart™ Invertorový motor

Dlouhá životnost a nízké náklady. Sice má ProSmart™ invertorový motor složitý název, ale důvod, proč ho myčky Beko mají, je jednoduchý - malá spotřeba, nízká hlučnost a dlouhá životnost. Myslíme tak na vaši peněženku i životní prostředí.

Příborová přihrádka

Třetí koš na příbory a drobné nádobí. Horní příborová přihrádka je skvělým pomocníkem, který uvolní místo ve spodním koši. Díky vlastnímu ostřikování jsou příbory vždy čisté a spodní koš je volný například pro hrnce z přípravy nedělního oběda.

Quick&Clean™

Za 58 minut umyto i usušeno. Plnohodnotný program, který za 58 minut umyje a usuší plnou myčku nádobí není sen, ale realita u myček Beko. Nečekejte dobu, když do hodinky můžete mít čisté nádobí připravené k servírování!

Quick&Shine™

Zářivé nádobí do hodiny a bez utěrky. Expresní program Quick&Shine™ zvládne nejen umýt plnou náplň myčky za 58 minut, ale také dokonale vysušit. Díky němu je nádobí čisté a krásně zářivé bez zbytečného čekání a ani nemusíte brát do ruky utěrku.

Robustní mycí rameno

Pořádné rameno pro lepší výsledek mytí. Pořádné spodní mycí rameno si poradí i se zašpiněnými hrnci. Díky efektivnějšímu ostřikování tak bude výsledek mytí vždy na jedničku.

SelFit™ panty dvířek

Snadná instalace bez seřizování. Většina myček jde buď úplně otevřít, nebo zavřít. Dveře myček Beko s pantem SelFit™ drží v té poloze, do které jste myčku otevřeli, a to i když na ně přimontujete až 9kg dvířka. Vše bez jakéhokoliv seřizování. Prostě drží.

Sklopné držáky nádobí

Přizpůsobí se nádobí snadno a hned. Jednou potřebujete umýt hodně talířů, podruhé zase velké hrnce, a proto mají myčky Beko sklopné držáky nádobí. Jednoduše je jednou rukou upravíte tak, jak zrovna potřebujete, a druhou už můžete vkládat nádobí.

TrayWash™

Dokonale umyté plechy díky speciálním držákům. Pokud si nechcete kazit den umýváním pečících plechů, svěřte je do péče myčce Beko se speciálními držáky plechů. Pomocí jich můžete umístit dva plechy do spodního koše a jeden do horního koše. Díky vysokému tlaku vody budou vždy dokonale čisté.

TrayWash™

Speciální držáky pro umytí více plechů. Drhnout plechy v ruce je otrava, navíc se do dřezu nikdy pořádně nevejdou. Ale kam se vejdou, jsou myčky Beko. Se speciálními držáky plechů tak umyjete až tři plechy najednou, zatímco budete připravovat těsto na další koláč.

Ultimate Glass Care

Šetrá péče o skleněné nádobí. Bojíte se dávat křehké sklo do myčky nádobí? Nebojte. V myčkách Beko kombinujeme chytré technologie, funkce i uspořádání mycích košů tak, aby bylo mytí šetrné a vaše skleničky vypadaly stále jako nové bez sebemenšího škrábnutí.

Variabilní vnitřní uspořádání

Přizpůsobte myčku svému nádobí. Naplníte myčku, chcete zasunout koš, ale nádobí musíte přeskládat, protože se tam nevejde. Tenhle scénář se naštěstí s myčkou Beko nekoná. V její výbavě totiž najdete koš Acrobat, který je výškově nastavitelný až do tří poloh, i když je plný nádobí, flexibilní příborovou přihrádku s vlastním mycím ramenem, sklopné držáky nádobí i držáky plechů a dlouhého kuchyňského náčiní.

Parní stanice

Digitální displej

Přehledný digitální displej. S digitálním displejem budete mít lepší přehled, jaké hodnoty jsou zrovna nastaveny a usnadní vám používání.

Parní ráz 220 g/min

Narovná každý faldík. Parní ráz 220 g/min zvládne vyžehlit i pomuchlané džíny. Snadno, efektivně a za zlomek času než z běžnou žehličkou.

Smart ovládání jedním tlačítkem

Chytré ovládání jedním tlačítkem. Parní stanice Beko je tak snadná na použití, že jí lze ovládat jen jedním tlačítkem. Prostě další krok, jak mít neoblíbené žehlení rychleji za sebou.

SteamXtra

Jemná i k vaší halence. Žehlička Beko je šetrná i k nejjemnějším tkaninám. Její keramická plocha SteamXtra žehlí beze stop a efektivně.

Tlak čerpadla 6 bar

6 barů pro rychlé žehlení. Tlak čerpadla 6 barů urychlí neoblíbené žehlení. Nemusíte tak stát hodiny u žehlicího prkna, pára vše zvládne za vás.

Výstup páry 110 g/ min

Stálý výkon pro snadné žehlení. Stálý výstup páry 110 g/min se stará o perfektní výsledek žehlení. Díky konstantnímu působení páry je žehlení daleko rychlejší.

Pračky

AquaFusion

100% využití pracího prostředku. Věděli jste, že u běžných praček uniká část pracího prostředku do odpadu ještě před začátkem praní? Pračky Beko mají proto AquaFusion, technologii, díky které je využito 100 % nadávkovaného pracího prostředku. Tím ušetří nejen vaši peněženku a životní prostředí, ale také dokonale vypere vaše oblečení.

AquaWave®

Šetrné praní každé textilie. Buben AquaWave® má speciální vzorek bubnu, se kterým se nemusíte bát ani zatrhnutí silonek. Postará se o šetrné, ale důkladné vyprání, aby byly vaše oblíbené kousky čisté a stále jako nové.

Auto program

Auto program pro bezstarostné praní. Nastavte Auto program a o nic víc už se nestarejte. Chytré senzory pračky Beko si samy zjistí, kolik prádla je, z jakého materiálu je, jak moc je špinavé a samy určí, jaký program je pro něj nejlepší. Perte prádlo jednoduše a užívejte si času, který vám pračka Beko ušetří.

Automatická ochrana proti zmačkání

Vyprané prádlo bez pomačkání. Ne vždy se poštěstí hned po doprání prádlo z pračky vyndat, s pračkami Beko to ale ničemu nevadí. Díky automatické ochraně proti zmačkání se buben v pravidelných intervalech po dobu až 8 hodin po doprání otáčí, aby prádlo nezůstalo ležet na jednom místě, nebylo pomačkané a bylo jednodušší ho vyžehlit.

Automatický restart

Naváže tam, kde skončila. Vypadla elektřina a vy jste zrovna uprostřed praní. Co teď? Prát to celé znova? V žádném případě! Pračka Beko si pamatuje, kde před výpadkem skončila a v programu bude automaticky pokračovat. Prádlo se tak vypere, jako by žádný výpadek neexistoval.

Denní Express

Vypere plnou pračku prádla za rekordních 28 minut!. Plný koš prádla a málo času nemusí být námět na horor. S programem Denní Express můžete vyprat plnou pračku prádla při 30 °C už za 28 minut a strašáka v podobě prádleního koše přeperete levou zadní během chvilky.

DrumClean

Čistá pračka stále jako nová. Pračky Beko se umí postarat nejen o čistotu prádla, ale i samy o sebe. Program DrumClean je sestaven tak, aby rychlými a prudkými pohyby vody odstranil veškeré zbytky prášku, textiliií a aviváže a pračka tak byla stále čistá a věrně sloužila roky.

EnergyHero

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku. Pračky Beko jsou navrženy tak, aby spotřebovaly co nejméně energie. Velká část našich praček má proto energetickou třídu minimálně A+++ či lepší. Tímto způsobem se nám daří šetřit nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

Fast+™

Zrychlí, když zrovna spěcháte. Ručičku hodin nezrychlíme, ani nezpomalíme, ale co můžeme ovlivnit je doba praní. S přídavnou funkcí Fast+™ lze řadu programů zrychlit až o více jak polovinu, takže můžete prát tak rychle, jak zrovna potřebujete.

Funkce PET

Pro majitele domácích mazlíčků. Funkce PET je připravená bojovat s každým chlupem. Díky přidané předpírce, extra máchání a úpravě průběhu programu budou veškeré chlupy z vašeho oblečení pryč. A jakého máte doma mazlíka poznají kolegové jen z fotky na pracovním stole.

GentleCare™

Šetrná praní šatů i spodního prádla. Bojíte se dát do pračky své nové šaty? A nebo máte oblíbenou halenku, kterou si strážíte jako oko v hlavě? Pro ty všechny je tu program GentleCare™. Šetrně vypere jemné oblečení a postará se o to, abyste ve svých oblíbených kouscích mohly být za hvězdu co nejdéle.

Hi-tech topení

Dlouhý život pračky bez vodního kamene. Hi-tech topení v pračkách Beko zaručuje dlouho funkčnost. Proti korozi a vodnímu kameni ho chrání poniklovaná vrstva, díky které má až 100x vyšší životnost oproti standardním topným tělesům a vy méně starostí.

Hygiene

Myslíme i na citlivou pokožku. Program Hygiene si oblíbí zejména maminky a ti z nás, kdo mají citlivou pokožku. Průběh programu je upraven tak, aby perfektně odstranil většinu bakterií, mikroogranismů, pylů a dalších alergenů. Výsledkem je hygienicky čisté prádlo, za které bude šetrné ke každé pokožce.

Hygiene+

Program pro děti i alergiky. Program Hygiene+ je přeborníkem v odstranění všech alergenů. Dokáže odstraní až 99,9 % bakterií, pylů i zbytků prášku, které můžou vadit alergikům, malým dětem a osobám s citlivou pokožkou. Jeho účinnost potvrzuje certifikace společnosti Allergy UK.

Mezikus mezi pračku a sušičku

I do malé koupelny se sušička vejde. Sušička šetří čas i práci, o tom není pochyb, ale kam s ní, když bydlíte třeba v garsonce? Jednoduše jí postavte na pračku a zafixujte pomocí mezikusu. Díky němu můžete bez obav posadit sušičku o hloubce 54 cm i na pračku s hloubkou 45 cm a užívat si prostoru, kde nepřekáží sušák.

Noční režim

Pro klid váš i sousedů. S Nočním režimem praček Beko se nemusíte noci bát. Snížení hlučnosti na minimální úroveň je dosaženo šetrnými pohyby bubnu a vynecháním závěrečného odstřeďování. Prádlo tak počká v čisté vodě a ráno, až se vyspíte do růžova, ho můžete nechat odstředit.

OptiSense®

Chytré senzory, které při praní šetří. Aby byly pračky Beko co nejvíce úsporné, vybavili jsme je chytrými senzory OptiSense®. Ty přizpůsobí při každém praní množství vody a spotřebu energie přesně na míru vašemu oblečení tak, aby byla zaručena kvalita praní, ale i nejnižší možná spotřeba.

Program na ruční praní

Hedvábí do pračky? Bez obav!. Netrapte se praním v ruce, když můžete v pračce Beko prát i tkaniny jako je hedvábí či kašmír. Program na ruční praní je upraven tak, aby šetrně odstranil nečistoty z nejjemnějšího prádla, bez poškození a s perfektním výsledkem.

Programy pro každou situaci

Postará se o každý šatník. S chytrými pračkami Beko se už nemusíte bát o své oblíbené oblečení. Ať už chcete, aby vaše oblíbená košile dlouho vydržela nebo aby vaše tmavé oblečení nevybledlo, pračka Beko si hravě poradí s obojím. Se speciálními programy na košile, tmavé prádlo a programem pro ruční praní bude všechno oblečení dokonale a šetrně vyprané.

ProSmart™ invertorový motor

Tiché, úsporné a spolehlivé praní. Srdcem praček je motor a aby takové srdce dlouho běželo, musí být spolehlivé. Proto mají pračky Beko ProSmart™ invertorový motor, který svým elektromagnetickým způsobem fungování zaručuje nehlučný provoz, dlouho životnost a nízkou spotřebu. Je tak šetrný k vašemu oblečení, peněžence i životnímu prostředí.

SilentTech™

Tichý společník pro čisté prádlo. Užívejte si klidu a pohody po práci a nenechte se rušit běžící pračkou. Technologie SilentTech™ kombinuje výjimečné odhlučnění, inovované pohyby bubnu a spolu s ProSmart™ invertorovým motorem se postará o neslyšný provoz pračky, aniž by to ovlivnilo výsledek praní.

Sport

Zabodujte s čistým dresem. Program Sport vypere šetrně nejen sportovní, ale i membránové oblečení. Odstraní veškeré nečistoty, a přitom zachová funkčnost materiálů. Můžete se tak spolehnout, že vaše oblíbené triko bude parťákem ve hře i nadále.

StainExpert™

Poradí si s každou skvrnou. Fotbal je skvělá hra, ale odstraňování skvrn po trávě už tak zábavné není. Naštěstí program StainExpert™ zvládne odstranit až 24 druhů skvrn díky kombinaci různých teplot, specifickým pohybům bubnu a doby praní a máčení. Výsledkem je čistý dres na jedničku připravený na další fotbalové řádění.

SteamTherapy®

Svěží oblečení bez pomačkání díky páře. Jsou vaše šaty čisté, ale je z nich cítit večerní návštěva restaurace? Máte pomačkanou košili, ale na žehlení není čas? Přesně na to je program SteamTherapy®! Pomocí páry osvěží vaše oblečení, zbaví ho pachů, sníží pomačkání a vy můžete být připraveni na další příjemný večer.

WaterSafe+™

Bazén je fajn, ale ne v koupelně. Pouštíte pračku jenom když jste doma, protože co kdyby náhodou? S ochranou WaterSafe+™ můžete pustit starosti s možnou potopou k vodě. Aktivně chrání váš domov před případným únikem vody z pračky, takže si můžete v pohodě jít zaplavat na bazén, aniž byste se strachovali, že ho najdete i doma v koupelně.

WoolMark®

Ani vlněné oblečení se pračky bát nemusí. To, že vlněné oblečení do pračky nepatří, je už dávno překonané. Důkazem toho je certifikovaný program WoolMark® pro praní vlny. Pomalými a šetrnými pohyby vypere váš oblíbený svetr tak, aby si zachoval svůj tvar a zůstal stále jemný na dotek.

XL dveře

Naplnění bez boje. S velkými dveřmi o průměru 34 cm již nemusíte bojovat s oblečením, které vkládáte do pračky. Dvířky pohodlně projde cokoliv, ať už je to huňatý svetr nebo objemné povlečení.

Xpress Super Short

Vaše oblíbené tričko čisté už za 14 minut. Narozeninová oslava je už dnes večer a vaše oblíbené šaty jsou v koši na prádlo. Nezoufejte, pračka Beko s programem Xpress Super Short dokáže vyprat až 2 kg prádla za 14 minut, takže než se nasnídáte, jsou šaty na ramínku a večer připravené na sebe.

Ruční šlehač

4 rychlosti + Turbo

Ideální rychlost pro každý typ těsta. Zvolte si přesně takovou rychlost, jakou potřebujete. Se 4 rychlostmi a funkcí Turbo bude každé těsto dokonalé.

Ergonomická rukojeť

Padne do ruky jako ulitá. Díky ergonomické rukojeti se šlehač Beko velmi dobře drží a díky. Pogumování rukojeti zase zajišťuje snížení vibrací při používání.

Nerezové tělo

Elegance, co vydrží. Nerezové provedení těla šlehače je zárukou pěkného vzhledu, ale i dlouhé životnosti.

Podsvícené tlačítko Turbo

Nepřehlédnutelné Turbo. Pokud potřebujete extra výkon, zajistí ho tlačítko Turbo. A díky podsvícení ho hned najdete.

Příkon 450 W

Pro každé těsto ten správný příkon. S výkonem 450 W se experimentů bát nemusíte. Ať už zkoušíte nový dort nebo domácí housky, těsto bude vždy jak od profesionála.

Šlehací metly a hnětací háky

Vybaven na krémy i kynuté těsto. Šlehač Beko je vybavený jak na přípravu krémů, tak na hutná těsta. V jeho výbavě proto najdete šlehací metly i pořádné hnětací háky.

Rychlovarná konvice

Automatické vypnutí

Sama uvaří, sama se vypne. Jakmile dosáhne voda požadované teploty, konvice se automaticky vypne. Voda se tak zbytečně dlouho nepřeváří a konvice neplýtvá energií.

Funkce udržení teploty

Teplá voda vždy připravena. Sice každý vstáváme jindy, ale to není důvod, proč plýtvat energií, když je potřeba pokaždé uvařit vodu na čaj. S funkcí udržení teploty bude voda v konvici připravena stále teplá.

Objem konvice 1,6 l

Velký objem pro hodně hrnků. Ať už přijde nečekaná návštěva, nebo jen promrzlá rodina ze zimního výletu, s objemem 1,6 litrů bude mít hrnek horkého nápoje každý.

Volba teploty 40 - 100 °C

Správná teplota pro jakýkoliv nápoj. Ať už jste milovníci osvěžujícího zeleného čaje, nebo upřednostňujete anglický čaj o páté, s nastavením teploty vody si můžete dopřát jakýkoliv nápoj bez čekání než voda schladne.

Sekáček

2 rychlosti sekání

Nastavte si ideální rychlost sekání. Ať už máte plnou hrst oříšků nebo jen pár snítek bylinek, s dvěma rychlostma sekání bude výsledek takový, jaký potřebujete.

Nerezové čepele

Čepele se nebojí ani ořechů. Ať už chcete nasekat ořechy nebo jen kořenovou zeleninu na svíčkovou, ostré nerezové čepele jsou zárukou jemného výsledku.

Nerezové tělo

Kvalitní nerezové provedení. Nerezové provedení sekáčku Beko zaručuje nejen pěkný vzhled, ale také, že vydrží.

Odolná skleněná nádoba

Skleněná nádoba, co zvládne i horké a neobarví se. Skleněnou nádobu o objemu 1 litr ocení zejména maminky. Díky tomu, že je odolná teplu v ní lze připravit nejrůznější přesnídávky z ovoce a zeleniny. Zároveň se také nemusíte bát v něm připravit i mrkev nebo řepu.

Ovládání jedním dotykem

Nejrychlejší ovládání jedním dotykem. Ovládání sekáčku Beko vás prostě nezaskočí. Jedním jediným dotykem vám naseká bylinky, zeleninu i ořechy.

Příkon 400 W

Příkon vhodný na každou ingredienci. Příkon 400 W je natolik silný, že si poradí s nasekáním plné nádoby zeleniny i ořechů.

Pulzní ovládání

Pulz pro krátké sekání. Sekáček Beko je vhodný nejen na bylinky. Díky pulznímu režimu totiž budou bylinky krásně nasekané, ale nebude z nich pyré.

Sporáky

Hořáky s vysokou účinností

Hořáky s vysokou účinností TITULEK ZMĚNIT. Nějaký popis

Stolní mixér

4 rychlosti mixování

Na koktejl, pyré i polévku. Čtyři rychlosti mixování promění misku ovoce v jemné smoothie či hrst bylinek v aromatické pesto. Záleží jen na vás, jaké budou ingredience.

Funkce drcení ledu

Nebojí se ani ledu. Funkce drcení ledu zaujme každého příznivce koktejlů. Nemusíte tak honit kostky ledu po celé kuchyni a ledová tříšť bude v cuku letu.

LED podsvícení ovladače

Přehledné ovládání s podsvícením. Snadné ovládání třeba i uprostřed noci zaručuje podsvícení ovladače. A díky použitým LED diodám také dlouho vydrží.

Nerezové tělo

Pěkný, protože je z nerezu. Nerezové tělo mixéru Beko je pěkné na pohled, ale také praktické, protože vydrží i kulinářské výzvy.

Plynulé nastavení 22 rychlostí

1, 2, 3… 22. Tak tolik má rychlostí. S 22 rychlostmi, které mají navíc plynulý přechod, se můžete pustit do zeleninového krému i smoothie plného ovoce.

Příkon 600 W

Příkon, který zvládne vše. Nebojte se experimentovat. S příkonem 600 W proměníte nepovedenou zeleninovou polévku v lahodný krém a nikdo nic nepozná.

Příkon 800 W

Příkon, který zvládne vše. Nebojte se experimentovat. S příkonem 800 W proměníte nepovedenou zeleninovou polévku v lahodný krém a nikdo nic nepozná.

Pulzní režim

Mix, mix. To je pulzní režim. Pokud chcete něco jen krátce promixovat, je pro to ideální pulzní režim a tím pádem i mixér Beko.

Skleněná nádoba 1,5 l

Až 1,5 litru smoothie, představte si to!. Mixér s objemem 1,5 litrů je prostě paráda. Hodí se tak na přípravu krémových polévek, omáček i lahodných koktejlů pro celou rodinu.

Sušičky

A+++ -10 %

Úsporné a šetrné sušení. Pokud vám v pořízení sušičky brání už jen obava o vzrůst nákladů, tak jsme to vyřešili. Sušičky Beko s energetickou třídou A+++ -10 % suší tak úsporně, že jejich provoz na peněžence téměř nepoznáte, ale na volném času, který vám přibyde, ano.

AquaWave® buben

Jemné a šetrné sušení. Nebojte se sušit ani své oblíbené tričko! Buben AquaWave® se svou speciální strukturou povrchu prádlo šetrně a dokonce i lépe usuší tak, abyste své tričko měly na věky věků.

Automatický systém proti zmačkání

Ušetří vás žehlení. Víme, že je žehlení otrava, proto se vám ho snažíme zkrátit na minimum. Automatický systém proti zmačkání prádla zajistí šetrné otáčení bubnu i po skončení programu, takže i když zrovna nemáte čas prádlo ze sušičky vyndat, nemusíte se bát, že pak budete žehlit jako diví.

Dětský zámek

Ať si děti hrají. Pokud máte v domácnosti malé děti, asi víte, jak jsou pro ně lákavé čudlíky všech spotřebičů. Proto jsou sušičky Beko vybavené dětským zámkem. Zabrání přenastavení programu v průběhu sušení a vy se nemusíte bát, že se jemné prádlo začne sušit jako prostěradla.

Dokonalá filtrace vzduchu

Snadné čištění bez akrobatických výkonů. U našich sušiček nemusíte podávat výkony hodné hadích žen. Sušičky Beko mají totiž všechny tři filtry vzduchu snadno přístupné, takže je bez obtíží vyčistíte, čímž vám sušička poděkuje svou dlouhou životností.

Držák na boty

Sušte boty i vlnu bez starostí. Speciální držák do sušiček Beko vám umožní usušit nejen oblíbené tenisky, ale i velmi jemné kousky vašeho šatníku či vlněný svetr. Stačí jej umístit do bubnu sušičky Beko, které je součástí, nebo do které jej lze doplnit, a nejen vaše nohy tak budou v suchu.

EcoGentle™

Méně energie, delší životnost. Aby si prádlo zachovalu svůj vzhled, ale bylo zároveň dokonale usušené, vybavili jsme řadu sušiček Beko tepelným čerpadlem EcoGentle™. To umožňuje sušení při nižších teplotách, které se postará, aby oblečení neztrácelo svoji barvu a tvar, a navíc spotřebuje méně energie.

EnergyHero

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku. Sušičky Beko jsou navrženy tak, aby šetřili čas, ale i elektrickou energii. Drtivá většina našich sušiček je proto vybavena úsporným tepelným čerpadlem, které ušetří nejen peníze, ale i životní prostředí.

FreshCaps

Nejen pěkně suché, ale i krásně voňavé. Sušičky Beko dokážou prádlo dokonale vysušit a zajistit, aby bylo nejen krásně měkké, ale i voňavé. Stačí si vybrat jednu z vůní kapslí Beko, vložit ji do sušičky, a pak už můžete jen relaxovat v ráji hebkého a voňavého povlečení jako nebeský obláček.

LCD displej

Pro jasný přehled a kontrolu. Abyste měli přehled, co se děje, jsou sušičky Beko vybavené LCD displejem. Ten přehledně ukazuje informace např. o nastavení suchosti prádla, či zda je plný zásobník na kondenzát, takže budete mít hned jasno.

Možnost použití mezikusu

Sušičku dáte kamkoliv, třeba na pračku. Sušička šetří čas i práci, o tom není pochyb, ale kam s ní, když bydlíte třeba v garsonce? Jednoduše jí postavte na pračku a zafixujte pomocí mezikusu. Díky němu můžete bez obav posadit sušičku o hloubce 54 cm i na pračku s hloubkou 45 cm a užívat si prostoru, kde nepřekáží sušák.

Možnost připojení na odpad

Neřešte vylévání zásobníku. Sušička ušetří plno práce s prádlem a aby ji nenahradila práce se sušičkou, můžete všechny sušičky Beko připojit na odpad. Tím pádem se zbavíte vylévání zásobníku na kondenzát a sušení už bude opravdu bez starosti.

Noční program

Nikoho nezbudí a zatím usuší. Vyspěte se do růžova a ráno si oblečte své oblíbené šaty, i když byly včera na večeři. Noční program sušiček Beko je až o 50 % tišší než standardní program, takže zatímco spíte, sušička se potichu postará o vaše oblečení, aniž by někoho budila.

Otočení otevírání dveří

Přizpůsobte sušičku koupelně. Sušičku Beko dáte opravdu kamkoliv. U řady modelů můžete otočit dvířka a změnit jejich směr otevírání, takže padnou do každého kouta předsíně či koupelny.

Program Košile

Košile vždy ve skvělé kondici. Pokud nosíte košile často, žehlicí prkno a žehlička vás nemine. S programem Košile si však můžete nepříjemný čas žehlení zkrátit na minimum. Vaše oblíbené košile usuší při nízké teplotě a speciálními pohyby bubnu je ochrání před pomačkáním.

Program Vlna

I vlnu teď můžete sušit v sušičce. Mohlo by se zdát, že vlněné věci do sušičky nepatří, ale s programem na vlnu, který má certifikát WoolMark® Apparel Care, sušičky Beko usuší i jemný vlněný světřík s maximální péčí. Výsledek bude příjemný na dotek a bez vznikajících žmolků.

RapiDry

Zkraťte čas sušení dle potřeby. Šikovná funkce RapiDry zkrátí čas sušení až o třetinu jeho času díky hybridní technologii sušení, která kombinuje klasické čerpadlo a speciální topné těleso. Čekání na suché a čisté prádlo tak můžete zkrátit nejen u klasické bavlny, ale i u speciálních programů jako je například Sport.

S-shape boční stěny

Ideální křivky pro nerušený večer. Po náročném dni si zasloužíte klidný večer, ale čisté prádlo je taky potřeba. S S-shape konstrukcí sušiček Beko můžete mít obojí. Originální konstrukce bočních stěn totiž zaručuje tišší provoz, takže můžete nerušeně relaxovat, zatímco se vám připravuje oblečení na zítra.

V sušičce Beko lze sušit vše

Usuší džíny, dres i halenku. Fámu, že v sušičce jen pár věci, jsme překonali. Sušičky Beko jsme vybavili speciálními senzory, které kontrolují teplotu sušení tak, aby s každým typem textilie bylo zacházeno, jak potřebuje. Díky tomu šetrně usušíte džíny, jemné tkaniny i vlnu, aniž by došlo k jejich vyblednutí či poškození.

Vnitřní osvětlení bubnu

Konec ztraceným ponožkám. Vnitřní LED osvětlení bubnu je dobrá vychytávka na zapomenuté kousky prádla. Perfektně ovětlí celý buben, takže páry ponožek už budou konečně kompletní.

Volumaxx™

Méně je někdy více. Technologie Volumaxx™ pomáhá zmenšit hloubku sušiček o 10 % v porovnání s běžnou sušičkou se stejnou výbavou. Sušička se tak lépe vejde do místnosti či na pračku a nemusíte se omezovat centrimetry navíc.

Zvukové znamení

Sama se ohlásí, že je hotovo. Sušičky Beko si samy řeknou, kdy je potřeba něco vyprázdnit. Ohlásí se, když je konec programu, plný zásoník vody či nutné vyčistit filtry. Hlasitost zvukové znamení je navíc možné nastavit tak, jak je vám příjemné.

Toaster

2 široké otvory

Pro pořádné plátky chleba. Otvory toastovače Beko jsou velké tak, že zvládnou opéct i pořádné plátky amerického toastového chleba. Sbohem půlení!

7 úrovní opečení

Lehce opečený či pořádně? Jak je libo!. Zvolte si jednu ze 7 úrovní opečení toastu tak, jak ho máte nejraději. A pro příště už si to bude toastovač pamatovat.

Funkce rozmrazení a ohřev

Promění pečivo z mrazáku v čerstvé. Pokud jste líní ráno běžet pro čerstvé pečivo, máme řešení. Vytáhněte zmraženou housku a rozpečte si jí s toastovačem Beko. Výsledek? Jako právě z pece.

Podsvícená tlačítka

Podsvícení pro přehledné ovládání. Díky podsvícení tlačítek je ovládání přehledné a snadné i za ranního šera.

Výsuvná zásuvka na drobky

Bez drobků, bez přepalování. Nelibá vůně přepálených drobečků je nic moc. Proto má toastovač Beko výsuvnou zásuvku na drobečky, díky které je jeho čištění hračka.

Trouby

Booster

Nažhavená během chvilky. Neztrácejte čas čekáním, až se trouba nahřeje na požadovanou teplotu. S funkcí Booster se aktivují všechna topná tělesa, takže se trouba rychleji nahřeje a vy se můžete pustit do pečení dobrot bez čekání.

CleanZone™

Snadné čištění dvířek bez drhnutí. Prostě jen vezmete navlhčený hadřík a setřete. Tak jednoduché je čištění vnitřního skla dvířek CleanZone™, které nemusíte drhnout, ani používat agresivní chemikálie, nano úprava skla to totiž vyřeší za vás.

CookMaster®

Extra objem pro rodinnou hostinu. Naše trouby s objemem 82 litrů vás nenechají na holičkách, i když je v plánu velká rodinná návštěva. Pět úrovní pečení tak pohodlně zvládne připravit hostinu i pro největší jedlíky.

CookSense®

Pro roastbeef jako z michelinské restaurace. Trefit tak akorát opečený roastbeef je úkol hodný kuchařů michelinských restaurací. Proto Beko přichází s teplotní sondou CookSense®, která změří teplotu uvnitř pokrmu a dle ní pak trouba nastaví ideální pečicí teplotu, aby byl výsledek tak, jak potřebujete.

Halogenové osvětlení

Mějte kontrolu, co se uvnitř děje. Abyste nemuseli každou chvilku otevírat troubu a plýtvat drahocenné teplo, jsou trouby Beko vybavené halogenovým osvětlením. Pouhým pohledem přes dvířka tak budete vědět, zda už je jídlo dozlatova upečené.

HomeFries™

Pro křupavé domácí hranolky bez výčitek. I hranolky můžete udělat zdravě. S fritovacím košem HomeFries™ stačí 10x méně oleje než při běžném fritování, a přesto získáte parádní domácí hranolky. Na rozdíl od fritovacího hrnce můžete koš HomeFries™ použít i k přípravě popcornu a pražení ořechů.

Inteligentní ventilátor

Vítr ve vlasech patří na výlet, ne do kuchyně. Inteligentní ventilátor v troubách Beko se zastaví ve chvíli, kdy otevřete dvířka trouby. Nehrozí tak, že vám vhrne horký vzduch do očí a navíc tím ušetří zase nějakou tu kačku za elektřinu.

Meziskelní čištění

Naleštěná skla dvířek jako v galerii. Zapomeňte na šroubovák, šroubky, rozebírání dvířek a lámání si hlavy, jak to vše smontovat správně zpátky. U trub Beko stačí jednoduše vycvaknout lištu, vyndat skla dvířek, vyčistit a snadno zaklapnout zpátky.

Nepřilnavý plech

I mytí plechů jde bez námahy. Drhnutí připečených plechů nebaví nikoho, proto jsou trouby Beko vybavené nepřilnavými plechy. Jejich speciálně úpravený povrch tak stačí jen během chvilky setřít a máte hotovo.

Nízkoteplotní pečení

Pro lahodný a měkoučký výsledek. Šťavnatá kachýnka, rozpadající se bůček či měkoučká pečeně? To vše lze připravit s programem Nízkoteplotní pečení, které udržuje konstantní teplotu mezi 50 až 150 °C po dobu až 15 hodin. Varování - výsledek je neodolatelný.

Ohřevná zásuvka

Servírujte jako v luxusní restauraci. Ohřevné zásuvky Beko se postarají nejen o nahřátí talířů, ale také o šetrné rozmrazení jídel, udržení jejích teploty či kynutí těsta. A díky teleskopickým výsuvům do nich snadno dáte až 6 talířů najednou.

Parní pečení

Parní pečení = šťavnaté, chutné, zdravé. Parní pečení s nastavitelnou úrovní páry je ideální způsob, jak připravit zdravé a především chutné jídlo. Protože je jídlo připravováno při nižší teplotě a vyšší vlhkosti než u klasického pečení, zachovává si své nutriční vlastnosti, přirozenou chuť a barvu.

PizzaPro™

Domácí pizza jako z italské pizzerie. S programem PizzaPro™ můžete v pohodlí domova upéct dokonalou pizzu tak, jak ji máte rádi - s křupavým okrajem a šťavnatým středem. Vysoká pečicí teplota 310 °C se blíží té, která je v opravdové pizza peci a v kombinaci s naším pizza kamenem, který můžete k troubě dokoupit, je výsledek jako z pravé italské pizzerie zaručen.

Pyrolytické čištění

Nedrhněte, odpočívejte, vyčistí se sama. Hoďte si nohy nahoru, pusťte čistící program Pyro nebo EcoPyro a po jeho skončení jen vymeťte z trouby prach. Při pyrolitickém čištění dosáhne trouba až 480 °C, takže veškeré nečistoty spálí na prach a vy tak nemusíte nic pracně drhnout.

SoftClose® dveře

Tichá dvířka pro noční pekařky a pekaře. Znáte to, plné ruce, nohou zaklapnete dvířka trouby… a prásk, celá domácnost je na nohou. Trouby Beko mají naštěstí dvířka SoftClose®, které se samy a potichu dovřou, takže můžete péct neslyšně třeba i o půlnoci. A navíc si na ně můžete položit pekáč s jídlem těžkým až 22 kg!

Split&Cook®

Upečte dvě jídla najednou při různých teplotách. Split&Cook® je vychytávka, jak péct dvě jídla najednou, při různé teplotě a bez míchání vůní. Umožňuje totiž rozdělení jedné trouby na dvě horkovzdušné, každou s vlastním ventilátorem a topným tělesem. Můžete tak péct dvě jídla naráz s rozdílnou teplotou až o 80 °C a tím šetřit svůj čas i náklady na elektřinu.

SteamAid™

Štavnaté jídlo díky podpoře páry. Vychutnejte si šťavnaté maso, svěží zeleninu a nadýchané a křupavé pečivo. Vstřikováním páry v průběhu pečení udržuje vyšší vlhkost v troubě a vy si pak můžete vychutnat jídlo jako z prvotřídní restaurace.

SteamHealth™

Parní vaření a horkovzdušná trouba? Jde to!. Pokud vás láká parní vaření, nemusíte hned kupovat novou troubu. Se speciální konstrukcí SteamHealth™ můžete péct v páře, i když máte horkovzdušnou troubu. Ingredience vložíte ve SteamHealth™ do trouby a za chvíli si můžete vychutnat chutné a zdravé jídlo plné cenných vitamínů.

SteamShine+

Trouba stále jako nová bez pracného drhnutí. Díky parnímu čištění SteamShine+ už není potřeba trávit hodiny s kartáčem v ruce a hlavou v troubě. Pomocí páry se připečené nečistoty lépe uvolní, takže je pak stačí jen lehce setřít hadříkem a trouba vypadá stále jako právě koupená.

Surf®

Dokonale propečené a rychleji hotové jídlo. Trouby Beko se Surf® technologií jsou klíčem k dokonale a rychleji propečenému jídlu. Díky foukání horkého vzduchu ze stran peče trouba rovnoměrně ve všech úrovních, takže můžete připravit několik jídel najednou a to až o 30 % rychleji.

Teleskopický výsuv

Podá jídlo až pod nos. Teleskopické výsuvy jsou nedocenitelným pomocníkem při pečení. Je jedno, jak velké nebo těžké jídlo připravujete, stačí ho jen vysunout a bez námahy a spálenin můžete zjistit, zda už je váš oblíbený koláč upečený.

Trouba s mikrovlnným vařením

Trouba a mikrovlnka v jednom šetří místo. Kombinace trouby a mikrovlnky 2v1, která ušetří místo, je ideální pro menší kuchyně. V jednom prostoru tak lze ohřát jídlo, rozmrazit zásoby, ale i připravit perfektní hostinu díky kombinaci obou způsobů ohřevu.

Tyčový mixér

12 rychlostí + Turbo

Na každou ingredienci ta správná rychlost. S 12 rychlostmi a funkcí Turbo už vás nic nezastaví. K dispozici tak je široká škála rychlostí pro ideální výsledek každé dobroty.

4 nerezové čepele

Rozmixuje vše, co mu přijde do cesty. Díky 4 nerezovým čepelím bude tyčový mixér Beko váš oddaný samuraj, který si poradí se vším a hladce.

LED podsvícení tlačítka

Tlačítka, co svítí. LED podsvícená tlačítka jsou dobrým pomocníkem pro snadné a přehledné ovládání.

Nerezové tělo

Pěkné tělo, co vydrží. Nejen, že pěkně vypadá, ale také něco vydrží. To je nerezové tělo tyčového mixéru Beko.

Příkon 700 W

Správný příkon pro optimální výsledek. S příkonem 700 W se nemusíte bát, že by byl mixér lenivý. V cuku letu tak zvládne třeba vaše oblíbené smoothie.

Příkon 750 W

Správný příkon pro optimální výsledek. S příkonem 750 W se nemusíte bát, že by byl mixér lenivý. V cuku letu tak zvládne třeba vaše oblíbené smoothie.

Sekáček s nádobou

Naseká bylinky, zeleninu i ořechy. Sekáček s nádobou je praktickým pomocníkem pro jemné nasekání bylinek, ale i ořechů a zeleniny třeba na svíčkovou.

Šlehací balonová metla

Metla pro nadýcháné krémy. Šikovná balónová metla se postará o pevný sníh z bílků, nadýchané krémy i perfektně tuhou šlehačku.

Varné desky

Bezpečnostní prvky

Desky Beko myslí na bezpečnost. Sklokeramické a indukční varné desky Beko jsou vybaveny řadou pokročilých bezpečnostních prvků. Symbol “H” na displeji vám napoví, že varná zóna není dostatečně chladná a není bezpečné se jí dotýkat. Dětský elektronický zámek desky blokuje ovládání varné desky. Ochrana desky při přetečení vařeného jídla vypne desku, jestliže je zasaženo její ovládání. Všechny varné desky mají ochranu proti poškození varné desky elektrickým proudem, ochranu proti přepětí a podpětí, stejně jako tepelnou pojistku.

Booster

Maximální výkon během okamžiku. Funkce Booster vám zajistí dosažení maximálního výkonu varné plochy během okamžiku. Při vaření tak neztrácíte drahocenný čas

Direct Access

Rychlé a pohodlné ovládání na přímo. Občas je to v kuchyní pěkný shon a člověk neví, co dříve, natož ještě něco překlikávat na varné desce. Proto je tu přímé ovládání Direct Access. Každá varná zóna má svůj ovládací panel, takže lze snadno a rychle nastavit požadovanou teplotu bez dalších mezikroků.

EasyFit

Jednoduchá instalace s EasyFit. Neřešte vrtání a šroubování při instalaci vaší desky. Jednoduše zacvakněte EasyFit varnou desku Beko do připraveného výřezu v pracovní desce a nic dalšího neřešte.

EasyPlug

Jednoduché zapojení do zásuvky 230 V s technologií EasyPlug. Chcete novou indukční desku – s jednoduchou obsluhou a bez zásahu do elektroinstalace? Přesně pro vás je tu EasyPlug varná deska Beko. Jednoduše zapojte desku do zásuvky a začněte vařit.

IndyFlex®

Varná deska IndyFlex® se díky 4 samostatným zónám zcela přizpůsobí vašim hrncům a stylu vaření. Technologie IndyFlex® se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Vytvoří pro vás ideální prostor k vaření pomocí 4 zón, které můžete sloučit do dvou velkých. Nemusíte se tak starat o velikost svých hrnců a navíc ušetříte čas a elektřinu.

IndyFlex+®

S varnou deskou IndyFlex+® lze rozdělit dvě velké varné zóny až na 8 menších – přesně tak, jak potřebujete. Technologie IndyFlex+® pro vás vytvoří takový prostor k vaření, jaký zrovna potřebujete. Od 8 menších zón až po 2 veliké. IndyFlex+® se přizpůsobí velikosti vašich hrnců a pekáčů a navíc ještě ušetří elektřinu a čas potřebný k vaření. Nespokojte se s varnou deskou, která se vám nepřizpůsobí.

Paměť teploty

Zapamatování nastavení teploty. Paměť varných desek Beko je neomylná. Pamatuje si, jaký výkon nejraději využíváte při vašem vaření a tak vám šetří drahocenné vteřiny, které by byly jinak ztracené klikáním. Navíc si dokáže zapamatovat, jak dlouho chcete vařit a tak jídlo připraví prakticky za vás.

Pojistka proti zhasnutí plamene a integrované zapalování

Maximální bezpečnost kuchyně díky pojistce proti zhasnutí a integrovanému zapalování. Každá plynová varná deska Beko je vybavena pojistkou proti zhasnutí plamene, která okamžitě zastaví přívod plynu a zabrání tak jeho úniku. Navíc jsou plynové desky vybaveny integrovaným zapalováním, díky kterému je obsluha desky jednoduchá a pohodlná.

Senzorové posuvné ovládání

Dokonalá kontrola nad vaší varnou deskou pouhým přejetím prstu. Ovládejte varnou desku rychle a precizně. Díky posuvnému dotykovému ovládání s volbou až 19 úrovní ohřevu nebudete muset trávit čas klikáním. Jednoduše přejeďte prstem a zastavte se tam, kde to vy a vaše jídlo potřebujete.

Stop & Go™

Pohodlné přerušení vaření se Stop & Go™. Volají na vás děti, zvoní telefon, pošťák přivezl balíček? Bojíte se, že připálíte vařené jídlo? Technologie Stop&Go™ vám umožní vypnout všechny varné zóny jediným dotykem. Dotykem stejného tlačítka obnovíte vaření přesně tam, kde jste ho přerušili. A můžete v klidu pokračovat ve vaření.

WOK

Speciální WOK hořák. S WOK hořákem u varných desek Beko není problém uvařit zdravé jídlo. Vysoký výkon hořáku zajistí rychlou přípravu jídla bez ztráty nutričních hodnot a díky třem řadám plamene je teplo dodáváno rovnoměrně po celém spodku pánve.

Vestavné mikrovlnky

Automatické programy

Nastavte hmotnost jídla. Nic víc. Mikrovlnka Beko po vás chce nastavit pouze hmotnost zvoleného jídla. Všechny ostatní parametry programu si nastaví sama. Výsledek automatického vaření v mikrovlnce je pak jako od šéfkuchaře.

Gril

Křupavé, jako z horkovzdušné trouby. I mikrovlnná trouba zvládne vytvořit kůrčičku. Stačí nastavit gril. Máte potravinu syrovou, chcete ji vařenou a s kůrčičkou navíc? Stačí nastavit na kombinaci ohřev a následné grilování bez přenastavení? Žádný problém. Naprogramujte ohřev a přiřaďte gril. Po pár minutách máte hotovo.

Rozmrazování

Dvě možnosti správného rozmrazení. Nejste si jisti jak dlouhý čas máte nastavit pro rozmrazení potraviny? Nastavte její hmotnost a mikrovlnka si s tím poradí. Víte jak dlouho se má potravina rozmrazovat? Nastavte dobu rozmrazování a trouba vás poslechne.

Rychlý ohřev

Jednoduše. V pohotovostním režimu pouze nastavíte délku ohřevu. Mikrovlnná trouba nastaví 100% výkon a ve váni zvolené délce ohřevu vám potravinu ohřeje.

Vaření ve více krocích

Ze zmrazeného hotový pokrm. Máte zmrazené jídlo a spěcháte? Mikrovlnná trouba Beko zvládne rozmrazit a ohřát v jednom nastavení mikrovlnné trouby. K rozmrazování přiřadíte ohřev a jen počkáte, až vám trouba oznámí, že můžete servírovat. Chcete mikrovlnnou troubu nastavit na kombinaci ohřev a následné grilování bez přenastavení? Žádný problém. Naprogramujte ohřev a přiřaďte gril. Po pár minutách máte hotovo.

Vysavače

Bezsáčkový vysavač

Bez sáčku, bez starostí. Bezsáčkový vysavač je prostě pohoda. Nemusíte shánět pytlíky, nebo se bát, že je časem neseženete, protože daný typ přestanou vyrábět. Prostě v klidu vysypete zásobník a je to.

Bohaté příslušenství

Vysmýčí každý kout. Kulatá či plochá hubice, hubice na parkety i hubice pro štěrbiny za nábytkem. To je bohaté příslušenství vysavačů Beko, díky kterému bude úklid celé domácnosti hotový raz dva.

Dosah až 10 m

Rekordman na 10 metrů. Dostatečně dlouhý kabel zaručuje dosah až 10 metrů a tím i rychlý úklid bez omezení. Nemusíte tak neustále přepojovat kabel do bližší zásuvky, dostanete se do každého rohu a úklid je rychleji hotový.

Dva HEPA filtry

Dva jsou více než jeden. Jistota je jistota, proto jsou některé vysavače Beko vybavené rovnou dvěma HEPA filtry. Díky nim precizně zachytí i velice jemný prach a vy se tak můžete zhluboka nadechnout čistého vzduchu.

Filtr HEPA 13

Čistý vzduch bez alergenů. Díky filtru HEPA 13 dokážou vysavače Beko zachytit i jemné prachové částice a pyly. Jsou tak ideálním pomocníkem při úklidu domácnosti, kde bydlí alergik.

Indikace náplnění nádoby

Sám si řekne, kdy potřebuje vysypat. Indikátor naplněného zásobníku je klíčem k dokonalému fungování vysavače. Sám zahlásí, kdy je plný zásobník, takže nemusíte kontrolovat, zda už je čas na vysypání.

Kompaktní rozměry

Zaparkujete ho kamkoliv. Pod postel, do kumbálu nebo za dveře. Všude tam můžete uskladnit vysavač Beko díky jeho kompaktním rozměrům a rozloučit se s překážkovou dráhou v pokoji.

Miniturbo kartáč

Machr na drobečky v koberci. Miniturbo kartáč je pracant, co odstraní i zašlapané drobečky v koberci. Díky pohyblivému kartáči v hlavici a efektivnímu odsávání hravě uklidíte po dětském řádění i po velké party.

Perform Cyclone

Tornádo pro tišší provoz. Vysavače Beko využívají speciálního víru vzduchu, který by se dal připodobnit k tornádu, které ale neničí. Naopak mnohem efektivněji zachycuje více nečistot a zaručuje tišší provoz při vysávání.