Oblíbené 0 Porovnání 0

Benefity

Automatické kávovary

Integrovaný ocelový mlýnek a napěňovač mléka

Čerstvá káva + našlehané mléko = váš šálek kávy. Nejlepší káva je z té čerstvě namleté, proto má kávovar Beko integrovaný mlýnek z oceli pro výkonné mletí. A když se k tomu ještě přidá napěňovač mléka, nikdo lahodnému šálku s mléčnou čepicí neodolá.

Nastavení síly kávy

Lék na ospalé ráno. Potřebujete se nastartovat na pracovní den, nebo si jen vychutnat chuť kávy? Díky nastavení množství a síly kávy tak můžete připravit ranní nápoj, co probudí i ty neospalejší.

Nastavení velikosti šálků

Pro milovníky espressa i bazénů. Udělejte si malé rychlé espresso nebo pořádný hrnek kávy. S možností nastavení objemu připravovaného nápoje se meze chutím a potřebám nekladou.

Nastavení výšky výstupu až 140 mm

Každý máme oblíbený hrneček. Nevadí, jestli je váš hrneček vysoký 5 cm nebo 10 cm. Nastavitelná výška výstupu kávy a mléka až do 14 cm je jako stvořená pro milovníky originálních šálků.

Násypka pro mletou kávu

Zrnková nebo mletá?. Dostali jste mletou kávu, ale na turka se zrovna necítíte? Nevadí, kávovar Beko má totiž přihrádku i na již namletou kávou, takže vám připraví ranní doping i z ní.

Osvětlená vodoměrka

Ať máte přehled. S osvětlenou vodoměrkou hned uvidíte, jestli kávovar zvládne ještě jedno espresso nebo kávu pro celou návštěvu. Budete tak mít perfektní přehled, kdy je potřeba doplnit vodu.

Plně automatický kavovar

Domácí kavárna bez práce. Užijte si svou vlastní kavárnu. Pohodlně se usaďte, vyberte si svou oblíbenou kávu a nechte si jí připravit během chvilky. Vždy čerstvě mletá, bez práce a vynikající.

Různé druhy kávy

Espresso, cappuccino či raději latte?. Ať už jste milovníky silného espressa, nadýchaného capuccina či jemného latte, s automatickým kávovarem Beko si můžete vybrat přesně tu kávu, kterou máte nejraději. Kdykoliv v pohodlí domova tak připravíte až 8 šálků kávy najednou stiskem jednoho tlačítka.

Snadná údržba zepředu, návod v těle kávovaru

Snadná údržba pro dokonalou kávu. Velkou předností kávovaru Beko je jeho snadná udržba. Otevírá se zpředu, takže ho můžete z obou stran zastavět, návod k čištění má uvedený uvnitř a odkapovou misku můžete čistit i zvlášť. Nikdy se vám tak nestane, že bude káva nakyslá a nedobrá.

Zásobník na vodu 1,4 l

Jsme zastánci džbánu s ušima. Objemný zásobník vody na 1,4 l zvládne na jeden zátah kávu pro celou návštěvu či početnou rodinu. Takže nemusíte chodit s džbánem pro vodu, až se mu ucho utrhne.

Kávovar na překápko s LCD

Anti-drip

Na rozdíl od kohoutku nekape. S technologií anti-drip se nestane, že káva bude kapat, když odejmete konvici. Kávovar tak zůstane čistý a bez skvrn.

Až pro 12 šálků

Pohostí i velkou návštěvu. Velký objem kávovaru zvládne až 12 šálků kávy najednou. Ušetří tak čas, energii a vy se můžete v klidu věnovat svým hostům.

LCD displej

Přehledně, jasně, prostě s displejem. S LCD displejem kávovaru je jeho nastavení mnohem snazší. Přehledně vidíte, zda je nastavený třeba odložený start a kolik času ještě zbývá.

Odložený start až o 24 hodin

Připraví kávu zrovna, když vstanete. Nechcete se ráno zdržovat s nastavením kávovaru nebo čekat, až se káva udělá? Nevadí. Nastavte si večer odložený start a vstaňte k hrnku čerstvě připravené kávy.

Teplota vody 95 C

Delikátní chuť tkví ve správné teplotě. Jedině se správnou teplotou vody bude káva dobrá. Kávovary Beko ohřívají vodu na 95 °C, takže káva není přepálená a vychutnáte si její aroma.

Zvuková signalizace

Hotová káva se ve správnou chvíli ozve. Dáte si vařit kávu, do něčeho se zaberete a vrátíte se, až když je studená. Tak to ne. Kávovar Beko se totiž ozve ve chvíli, kdy je káva hotová.

Ledničky

ActiveFresh Blue Light™

Chráněno. Bez ztráty chuti a nutričních hodnot. Modré světlo technologie Active Fresh Blue Light™ prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny a napomáhá zachování jejich přirozené chuti, barvy a nutričních hodnot. Aktivní modré světlo zajišťuje, že se na ovoci a zelenině netvoří plísně, zabraňuje množení bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Zkrátka, vaše potraviny jsou chráněny a zůstávají v dobré kondici.

Antibakteriální štít

Lednice bez bakterií. Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky a mrazničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou a některé i uhlíkovým filtrem. Vše pro dokonalou čistotu vaší chladničky.

EasyDraw

Manipulace bez obtíží. Ložiskové výsuvy přihrádek EasyDraw umožňují pohodlné a lehké vysunutí přihrádky na ovoce a zeleninu.

Energy Hero

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku. Je pro vás důležité, aby vaše chladnička byla tou nejúspornější a nejšetrnější k životnímu prostředí? Pak je tento model pro vás tou správnou volbou. S ProSmart™ invertorovým kompresorem, inovovaným složením izolační stěny a úspornými funkcemi jako Eco režim se můžete spolehnout, že vaše chladnička bude tichá, úsporná a šetrná k přírodě.

EverFresh+®

Až 30 dní stále čerstvé. Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdravá a chutná až 3x déle.

FastFreeze

Čerstvé i po rozmrazení. Speciálně navržený ventilátor zamrazí jídlo v přihrádkách FastFreeze o 10 % rychleji. Dochází tak k menší změně krystalické mřížky zamrazené potraviny, která se po rozmrazení stále chová jako čerstvá.

Funkce Eco

Snižuje spotřebu . Inteligentní volitelná funkce Eco vám umožní snížit spotřebu elektřiny vaší chladničky. Jestliže neotevřete dveře lednice po dobu šest a vice hodin po sobě jdoucích, přístroj se sám přepne mrazicí část do energeticky úsporného režimu.

HomeCream®

Domácí zmrzlina každý den. S výrobníkem zmrzliny můžete vyrobit vaši oblíbenou studenou pochoutku přesně takovou, jakou ji máte rádi. Vlastní konzistence, vlastní chuť. A navíc vám prostor výrobníku může posloužit jako mrazicí prostor, kde jídlo zamrazíte dvakrát rychleji.

IonGuard®

Pro chladničku bez zápachu. Skladovali jste někdy v lednici zrající sýr a dort zároveň? Ionizátor v lednicích Beko neutralizuje vzduch v chladničce čímž zabraňuje nepříjemnému míchání a přenosu vůní.

LED osvětlení

Dobře vidět a šetřit. LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.

MultiZone™

Dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. Hodil by se vám někdy o trochu větší mrazák nebo naopak více prostoru ve vaší chladničce? Skladujete občas produkty, které vyžadují snížit teplotu na 0°C, ale vaše lednice vám ji neumožňuje nastavit? Beko má řešení v technologii MultiZone™, která se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Můžete ji nastavit jako 4* mrazák s teplotou až -24°C, nebo jako lednici s teplotou v rozmezí až +10°C, i jako prostor s teplotou 0°C. 96litrů se dokonale přizpůsobí tomu, co zrovna potřebujete.

NeoFrost™

Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování. Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.

Otočení otevírání dveří

Možnost otočení otevírání dveří. Každá kuchyně je jiná, a proto mají naše ledničky možnost otočení otevírání dveří. Během chvíle se tak lednice přizpůsobí vašemu prostoru.

ProSmart™ invertorový kompresor

Pro tichou a úspornou domácnost. ProSmart™ invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost.

Myčky

14 sad nádobí

Ještě více nádobí na jedno umytí. Díky lepšímu využítí vnitřního prostoru umyjí nové myčky Beko až 14 sad nádobí. To jen nejen rychlejší, ale také úspornější pro váš domácí rozpočet.

AquaIntense®

Pro nejčistší nádobí. Trápí vás špatně umyté nádobí? Přídavné mycí rameno AquaIntense® s rotační tryskou umyje i ty nejšpinavější talíře, hrnce a pánve s 5x vyšší účinností než program Intensive 70. Díky vysokému tlaku vody umyje vaše myčka bez problému jakékoliv připálené jídlo a vy se můžete spolehnout na dokonale umyté nádobí. *Laboratorně testováno.

Auto program

Ideální program pro každý den. Inteligentní senzory myčky vyhodnotí stupeň znečištění nádobí a myčka optimalizuje mycí program v podobě ideálního nastavení teploty, množství vody a délky mytí.

AutoDosing

Mytí nádobí bez starostí. S technologií AutoDosing v myčkách Beko je dávkování mycího prostředku minulostí. Jednoduše nalijte celý obsah tekutého mycího prostředku do nádržky a myčka sama při každém programu vyhodnotí, kolik ho potřebuje. Vy tak už nebudete muset dolévat prostředek při každém mytí – plná nádržka vám vystačí až na měsíc.

EnergyHero

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku. Myčky Beko jsou navrženy tak, aby spotřebovaly co nejméně energie. Kombinace ProSmart™ invertorového motoru, vysoce účinného čerpadla, topení a sušícího systému nám umožňuje snižovat náklady na mytí nádobí. Šetříme tak nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

EverClean™ filtr

První myčka na světě, která se čistí sama. Chcete mít myčku v perfektním stavu bez toho abyste se o ní museli starat? Speciální tryska vyčistí dvakrát během každého programu filtr vysokým tlakem vody, udržuje myčku hygienicky čistou a bez zápachu. Prodlužuje tím životnost myčky, a zaručuje dokonalý výsledek mytí. Vy filtr nemusíte čistit, jednou za rok ho zkontrolujete.

Fast+

Rychleji to nejde. Inteligentní funkce Fast+ až 3x zrychluje mycí program. Dává vám tak více času na důležitější věci než je mytí nádobí.

FlexFit™

Myčka bez výřezu v soklu. Jste perfekcionistou či milovníkem designu a symetrie a vadí vám nevzhledný výřez soklu pod myčkou nádobí? Na rozdíl od standardních myček nemusíte u myčky Beko s pantem FlexFit™ vyřezávat sokl pod myčkou. Stačí vám pouhé 3mm mezi soklem a dvířky myčky, aby vše perfektně fungovalo i vypadalo.

GlassShield®

Už žádné šedé a poškrábané sklo. Unikátní technologie oplachování nádobí nezměkčenou vodou, která prodlužuje až dvacetinásobně životnost skla a zabraňuje jeho zašednutí a poškrábání.

Inner Clean

Speciální program pro hygienickou čistotu myčky. Speciální program určený pro čištění myčky. Díky dlouhé době mytí a teplotě vody 73°C zůstane myčka hygienicky čistá a spolehlivá.

Inovovaný zásobník

Vylepšený zásobník pro účinnější mytí. Nový způsob otevírání zásobníku u myček Beko je klíčem k ideálnímu dávkování mycích prostředků. Nikdy se vám tak nestane, že po otevření myčky najdete zaseknutou tabletu, nebo nerozpuštěný mycí prášek.

IonGuard®

První myčka na světě, která nezapáchá. Myčky Beko s technologií IonGuard® se postarají o to, aby vás už nikdy neobtěžoval zápach z myčky nádobí. Zabudovaný ionizér neutralizuje ionty zápachu a udržuje myčku bez zápachu. Můžete ji špinavým nádobím naplňovat několik dní, a ona nesmrdí.

Koš Acrobat

Variabilní střední koš. Nové uložení středního koše umožňuje jeho velmi jednoduché výškové nastavení do třech poloh. A to, i pokud je koš plný nádobí.

Koš SmoothMotion™

Lehce s plným jako s prázdným. Nové uložení výsuvných pojezdů a kuličkových ložisek umožňuje plynulou, bezpečnou a pohodlnou manipulaci se středním košem.

LED signalizace provozu na podlahu

Sama ukazuje, zda myje. Jednotný design kuchyně s plně integrovanou myčku je pěkná věc, ale jak poznat, jestli myčka zrovna nemyje? LED signalizace provozu na podlahu je ideální řešení. Víte, kdy myčku neotevírat a přitom neruší pěkný design kuchyňské linky.

Posuvný koš na příbory

Škatulata, hýbejte se. Pokud potřebujete umýt více talířů, nebo velký hrnec, nic vám nebude stát v cestě a to ani koš na příbory. Díky možnosti posunutí nebo jeho uplného vyjmutí tak získáte prostor, jaký zrovna potřebujete.

ProSmart™ Invertorový motor

Dlouhá životnost a nízké náklady. Vrcholná technologie motoru v myčkách Beko vám přináší nízkou hlučnost, vysoký mycí výkon, nízkou spotřebu elektřiny a dlouhou životnost. Myslíme nejen na vaše peněženky, ale i na životní prostředí.

Příborová přihrádka

Třetí koš s mycím ramenem. Každá příborová přihrádka v myčkách Beko má svoje vlastní mycí rameno, aby bylo vždy dosaženo perfektního výsledku mytí. Je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí co nejvíce místa ve spodním koši. Zároveň nám její rozměry umožňují umývat vysoké skleničky, bez posunutí středního koše dolů a zmenšení prostoru ve spodním koši.

Quick&Clean™

Za 58 minut je umyto a usušeno. Unikátní program, který umyje a usuší plnou náplň myčky za 58 minut. Už nemusíte čekat několik hodin až budete mít nádobí připravené k dalšímu použití, tak jako u ostatních myček.

Robustní mycí rameno

Robustní mycí rameno pro lepší výsledek mytí. Pořádné spodní mycí rameno si poradí i se zašpiněnými hrnci. Díky efektivnějšímu ostřikování tak bude výsledek mytí vždy na jedničku.

SelFit™

Dvířka držící bez seřizování. Většina myček jde buď úplně otevřít, nebo zavřít. Dveře myček Beko s pantem SelFit™ drží v té poloze, do které jste myčku otevřeli a to i při zatížení nábytkovými dvířky až do váhy 9 kg. Vše bez jakéhokoliv seřizování. Prostě drží.

Sklopné držáky nádobí

Přizpůsobí se snadno a hned. Jednou potřebujete umýt hodně talířů, podruhé zase velké hrnce, a proto mají myčky Beko sklopné držáky nádobí. Jednoduše je jednou rukou upravíte tak, jak zrovna potřebujete, a druhou už můžete vkládat nádobí.

TrayWash™

Dokonale umyté plechy díky speciálním držákům. Pokud si nechcete kazit den umýváním pečících plechů, svěřte je do péče myčce Beko se speciálními držáky plechů. Pomocí jich můžete umístit dva plechy do spodního koše a jeden do horního koše. Díky vysokému tlaku vody budou vždy dokonale čisté.

TrayWash™

Dokonale umyté plechy s funkcí TrayWash™. Pokud si nechcete kazit den umýváním plechů, svěřte je do péče myčce Beko s funkcí TrayWash™. Pomocí speciálních držáků můžete umístit dva plechy do spodního koše a jeden do horního a díky vysokému tlaku vody v intenzivním programu budou vždy dokonale čisté.

Ultimate Glass Care

Maximální ochrana skla. Děláme maximum pro šetrné mytí i toho nejdražšího skla, aby vaše skleničky vypadaly co nejdéle jako nové. Kombinace několika technologií, programu, funkcí a košového uspořádání zaručuje velmi šetrné mytí i toho nejkřehčího skla bez jeho poškození chemickými produkty, teplotou, tlakem vody či o kovové části myčky.

Variabilní uspořádání

Variabilní vnitřní uspořádání. Naplníte myčku, chcete zasunout koš, ale nádobí musíte přeskládat, protože se tam nevejde. Tenhle scénář se naštěstí s myčkou Beko nekoná. V její výbavě totiž najdete koš Acrobat, který je výškově nastavitelný až do tří poloh, i když je plný nádobí, flexibilní příborovou přihrádku s vlastním mycím ramenem, sklopné držáky nádobí i držáky plechů a dlouhého kuchyňského náčiní.

Parní stanice

Digitální displej

Přehledný digitální displej. S digitálním displejem budete mít lepší přehled, jaké hodnoty jsou zrovna nastaveny a usnadní vám používání.

Keramická žehlící plocha SteamXtra

Jemná i k vaší halence. Žehlička Beko je šetrná i k nejjemnějším tkaninám. Její keramická plocha SteamXtra žehlí beze stop a efektivně.

Parní ráz 220 g/min

Narovná každý faldík. Parní ráz 220 g/min zvládne vyžehlit i pomuchlané džíny. Snadno, efektivně a za zlomek času než z běžnou žehličkou.

Smart ovládání jedním tlačítkem

Chytré ovládání jedním tlačítkem. Parní stanice Beko je tak snadná na použití, že jí lze ovládat jen jedním tlačítkem. Prostě další krok, jak mít neoblíbené žehlení rychleji za sebou.

Stálý výstup páry 110 g/min

Stálý výkon pro snadné žehlení. Stálý výstup páry 110 g/min se stará o perfektní výsledek žehlení. Díky konstantnímu působení páry je žehlení daleko rychlejší.

Tlak čerpadla 6 bar

6 barů pro rychlé žehlení. Tlak čerpadla 6 barů urychlí neoblíbené žehlení. Nemusíte tak stát hodiny u žehlicího prkna, pára vše zvládne za vás.

Pračky

AquaFusion

100% využití pracího prostředku, bez jeho ztrát. Díky této technologii využívají všechny pračky Beko 100% nadávkovaného pracího prostředku. Zamezí jeho úniku do odtokové hadice a tím ušetří cca 10 % pracího prostředku, který ve standardních pračkách uniká odtokovou hadicí ještě̌ před začátkem praní. Šetří tak vaši peněženku a přitom dokonale vypere vaše oblíbené oblečení.

AquaWave®

Buben, který vypere prádlo bez toho, aby ho poničil. Máte oblečení, se kterým jste toho již mnoho zažili a chcete, aby vám vydrželo co nejdéle? Buben AquaWave® se speciální strukturou povrchu dokonale pečuje o vaše oblečení a zároveň ho vypere lépe než běžný buben. Váš oblíbené tričko tak bude čistější a déle vydrží.

Auto program

Automatický program pro bezstarostné praní. Proč se trápit s praním oblečení, když ho pračka může vyprat za vás? Chytré senzory v pračce vědí o vašem prádle vše – kolik ho je, z jakého je materiálu, jak moc je špinavé a tím pádem i to, který program je pro něj nejlepší. Perte prádlo jednoduše a užívejte si času, který vám pračka Beko ušetří.

Automatická ochrana proti zmačkání

Ochrana proti pomačkání prádla. Nestíháte prádlo ihned po skončení programu vyndat z pračky? Díky automatické ochraně proti zmačkání pračka otáčí buben v pravidelných intervalech po dobu až 8 hodin tak, aby prádlo nezůstalo dlouho ležet na jednom místě. Tento speciální algoritmus otáčení chrání prádlo před zmačkáním a umožňuje jednodušší a kratší žehlení.

Automatický restart

Automatický restart. I když dojde k výpadku elektřiny, tak se o vaše právě prané prádlo bát nemusíte. Pračka Beko si pamatuje, kde před výpadkem skončila a v programu bude automaticky pokračovat.

Denní Express

Všechno prádlo vyprané za 28 minut. Když potřebujete vyprat hodně prádla za krátkou dobu, můžete se spolehnout na program Denní Express, který vypere plnou kapacitu pračky při 30°C za 28 minut. Ideální pro velké rodiny, které nerady tráví víkend praním.

DrumClean

Hygienická čistota pračky. Speciální program na čištění pračky zaručuje lepší hygienu tím, že ohřívá vodu na 70° C. ProSmart™ Invertorový motor otáčí bubnem tak, aby byl v pračce vytvořen rychlý a prudký pohyb vody, který vyčistí pračku od všech zbytků textilií, prášků a aviváže.

EnergyHero

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku. Automatické pračky Beko jsou navrženy tak, aby spotřebovaly co nejméně energie. Drtivá většina našich automatických praček má energetickou třídu A+++ a lepší. Tímto způsobem šetříme nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

Fast+™

Zrychlení pracích programů bez kompromisů. Život je moc krátký na to, abyste čekali, než pračka dopere. Proto jsme vymysleli funkci Fast+™, která dokáže zkrátit délku vámi zvoleného programu až o 55%, stiskem jediného tlačítka. Takže můžete prát tak rychle, jak potřebujete.

Funkce PET

Postará se o chlupy z vašich mazlíčků. Přes veškerou snahu nedostanete vašeho psa ze sedačky. Stejně tak vaše kočka má právo spát v posteli. Tím pádem je velké množství chlupů na vašem povlečení, oblíbeném tričku nebo nových kalhotách každodenní realitou. Funkce PET ve vaší pračce se o ně postará. Díky přidané předpírce, extra máchání a úpravě průběhu programu budou veškeré chlupy z vašeho oblečení pryč a povlečení pro vaše mazlíčky bude jako nové.

GentleCare™

Dokonalá péče o jemné prádlo. Každý z nás má kusy oblečení s historií, které milujeme. Je proto dobré vědět, že existují pračky, které se o něj použitím moderních technologií postarají s největší péčí. Program GentleCare™ šetrně vypere vaše jemné oblečení a postará se o to, abyste ho mohli nosit co nejdéle.

Hi-tech topení

Topení pračky bez vrstvy vodního kamene. Hi-Tech topení v pračkách Beko je pokryto vrstvou niklu, který dokonale chrání topné těleso proti vodnímu kameni a korozi. Jeho životnost je až 100x vyšší ve srovnání se standardními topnými tělesy.

Hygiene

Program pro lidi s citlivou pokožkou. Máte citlivou pokožku, může býti natolik běžná věc, jako je nošení a praní oblečení problémem. Téměř všude se nacházejí bakterie a mikroorganismy, takže je nezbytné, aby bylo vaše oblečení perfektně čisté a hygienické. Od toho je tu program Hygiene, který byl navržen pro lidi s citlivou pokožkou. Díky speciálním pohybům bubnu, sofistikovanému pracímu cyklu a vhodné teplotě bude vaše prádlo perfektně a šetrně vyprané a maximálně čisté. Program je rovněž vhodný pro oblečení vašich ratolestí a dětskou, často citlivou pokožku.

Hygiene+

Program, který chrání ty, na kterých vám záleží. Pro ochranu vás a vašich dětí je tu program Hygiene+, který využívá teploty, času a většího množství vody k zahubení bakterií a mikroorganismů. Tento program využívá plného rozsahu teplot a lze ho přizpůsobit vašim potřebám. Cyklus využívající 70°C zničí 99.9% alergenů a bakteriií, zanechá prádlo bez bakterií a zbytků pracího prášku a je certifikován společností Allergy UK.

Možnost použití mezikusu

Nepotřebujete moc místa pro praní a sušení. Volumaxx™ sušičku o hloubce 54cm můžete, při použití vhodného mezikusu, postavit na pračku o hloubce pouhých 45cm. Jakoukoliv sušičku Beko se dá postavit na pračku Beko o hloubce 54 cm. Takže se vejdou do každé domácnosti.

Noční režim

Noční režim. Noční režim praní je tak tichý, že můžete vyprat prádlo, aniž byste obtěžovali své okolí a rušili jeho spánek. Snížení hlučnosti na minimální úroveň je dosaženo vynecháním závěrečného odstřeďování. Program končí v režimu máchání, prádlo zůstává ve vodě a vy ho ráno, až bude ten vhodný okamžik můžete nechat odstředit.

OptiSense®

Chytré senzory, které vyperou za vás. Neplýtvejte při praní časem a penězi. OptiSense® senzory ve vaší pračce Beko přizpůsobí množství vody, teplotu a spotřebu energie přesně na míru vašemu oblečení. Zaručena je tak nejen kvalita praní, ale i to, aby vaše pračka vydržela co nejdéle.

Program na ruční praní

Program na ruční praní. Proč prát oblečení v ruce, když se pračka Beko postará i o jemné tkaniny s maximální péčí? Prací cyklus je upraven tak, aby bylo možné vyprat i tkaniny jako je hedvábí nebo kašmír – bez poškození a s perfektním výsledkem.

Programy pro každou situaci

Programy pro každou situaci. S chytrými pračkami Beko se už nemusíte bát o své oblíbené oblečení. Ať už chcete, aby vaše košile vydržely dlouho bez poškození a byly méně pomačkané nebo aby vaše tmavé oblečení nevybledlo – pračka Beko si hravě poradí s obojím. Se speciálními programy na košile, tmavé prádlo a programem pro ruční praní bude všechno oblečení dokonale a šetrně vyprané.

ProSmart™ invertorový motor

ProSmart™ invertorový motor. Díky ProSmart™ invertorovému motoru v pračkách Beko můžete mít to nejlepší. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří elektřinu, zaručí téměř nehlučný provoz a má dlouhou životnost. ProSmart™ invertorový motor také přizpůsobí otáčení bubnu vašemu oblečení. Výsledek je tak vždy perfektní a šetrný nejen k vaší peněžence, ale i k oblečení. Užívejte si klidu, zatímco vaše pračka se postará o zbytek – tiše, účinně a po celý váš život.

SilentTech™

Moderní technologie pro nejtišší provoz. Ruší vás při rodinné večeři nebo sledování televize hlučné praní a ždímání?. Díky technologii SilentTech™ je pračka Beko tak tichá, že jí ani neuslyšíte. Výjimečné odhlučnění, ProSmart™ invertorový motor a speciální algoritmy praní přispívají k neslyšnému provozu, aniž by to ovlivnilo výsledek vašeho praní.

Sport

Program Sport. Pokud rádi sportujete, určitě nechcete, aby o vaše oblíbené sportovní tričko bylo postaráno jinak než s maximální péčí. Pračky Beko s programem Sport vyperou sportovní oblečení šetrně a přitom odstraní všechny nečistoty, které se za váš trénink objevily.

StainExpert™

Vyčistí až 24 druhů skvrn. Fotbal je skvělá hra, odstraňování skvrn po trávě už tak zábavné není. Díky programu StainExpert™ ve spojení s ProSmart™ invertorovým motorem se bez problémů zbavíte až 24 různých druhů skvrn. Kombinací různých teplot, kontrolovaného otáčení bubnu či optimalizované doby praní a máčení dosáhnete odstranění i těch nejodolnějších skvrn.

SteamTherapy®

Prádlo bez zápachu a pomačkání. Kdo má v dnešní uspěchané době čas na žehlení? Program SteamTherapy® snižuje pomačkání vašeho oblečení až o 58 % a šetří tak třetinu času potřebného k žehlení. Jednoduše vložte prádlo do pračky a generátor vpustí páru přímo do bubnu na vaše oblečení. Zbavíte se tak nejen pomačkání ale i nepříjemného odéru z uskladněného prádla či návštěvy restaurace.

WaterSafe+™

Ochrana vaší domácnosti před potopou. Jste ten typ člověka, který zamyká dveře, i když jde jen za roh do obchodu? Máte počítač chráněný heslem, i když jste jediný, kdo ho používá? Proč nemít zabezpečení pro klid mysli i u vaší pračky? WaterSafe+™ aktivně chrání váš domov před únikem vody a vy tak nemusíte přemýšlet nad potopou v koupelně.

WoolMark®

Extra šetrný program pro vaše vlněné oblečení. I když váš oblíbený svetr je možná děravý, stejně se bojíte dát ho do pračky. Chcete, aby zůstal stejně příjemný na dotek a v co nejlepší kondici. Naštěstí mají pračky Beko certifikovaný program WoolMark®, který se o vaše drahocenné oblečení postará s maximální péčí.

XL dveře

Velké XL dveře. S velkými dveřmi o průměru 34 cm již nemusíte bojovat s oblečením, když ho vkládáte do pračky. Dvířky pohodlně projde cokoliv – ať už je to vás oblíbený svetr nebo silné povlečení.

Xpress Super Short

Vypráno za 14 minut. Přesně když to potřebujete. Program Xpress Super Short je jako stvořený pro uspěchaná rána. Když zapomenete vyprat, využijte tento program pro vyprání 2kg prádla během 14 minut. Nikdy se vám tak už nestane, že nemáte co na sebe, když to nejvíce potřebujete.

Ruční šlehač

4 rychlosti + funkce Turbo

Ideální rychlost pro každý typ těsta. Zvolte si přesně takovou rychlost, jakou potřebujete. Se 4 rychlostmi a funkcí Turbo bude každé těsto dokonalé.

Ergonomická rukojet, pogumovaná, snižující vibrace při používání

Padne do ruky jako ulitá. Díky ergonomické rukojeti se šlehač Beko velmi dobře drží a díky. Pogumování rukojeti zase zajišťuje snížení vibrací při používání.

Nerezové tělo

Elegance, co vydrží. Nerezové provedení těla šlehače je zárukou pěkného vzhledu, ale i dlouhé životnosti.

Podsvícené tlačítko Turbo

Nepřehlédnutelné Turbo. Pokud potřebujete extra výkon, zajistí ho tlačítko Turbo. A díky podsvícení ho hned najdete.

Příkon 450 W

Pro každé těsto ten správný příkon. S výkonem 450 W se experimentů bát nemusíte. Ať už zkoušíte nový dort nebo domácí housky, těsto bude vždy jak od profesionála.

Šlehací metly a hnětací háky součást balení

Vybaven na krémy i kynuté těsto. Šlehač Beko je vybavený jak na přípravu krémů, tak na hutná těsta. V jeho výbavě proto najdete šlehací metly i pořádné hnětací háky.

Rychlovarná konvice

Automatické vypnutí

Sama uvaří, sama se vypne. Jakmile dosáhne voda požadované teploty, konvice se automaticky vypne. Voda se tak zbytečně dlouho nepřeváří a konvice neplýtvá energií.

Funkce udržení teploty (keep warm)

Teplá voda vždy připravena. Sice každý vstáváme jindy, ale to není důvod, proč plýtvat energií, když je potřeba pokaždé uvařit vodu na čaj. S funkcí udržení teploty bude voda v konvici připravena stále teplá.

Objem konvice 1,6 l

Velký objem pro hodně hrnků. Ať už přijde nečekaná návštěva, nebo jen promrzlá rodina ze zimního výletu, s objemem 1,6 litrů bude mít hrnek horkého nápoje každý.

Volba požadované teploty 40 - 100 °C

Správná teplota pro jakýkoliv nápoj. Ať už jste milovníci osvěžujícího zeleného čaje, nebo upřednostňujete anglický čaj o páté, s nastavením teploty vody si můžete dopřát jakýkoliv nápoj bez čekání než voda schladne.

Sekáček

2 rychlosti

Nastavte si ideální rychlost sekání. Ať už máte plnou hrst oříšků nebo jen pár snítek bylinek, s dvěma rychlostma sekání bude výsledek takový, jaký potřebujete.

Nerezové čepele

Čepele se nebojí ani ořechů. Ať už chcete nasekat ořechy nebo jen kořenovou zeleninu na svíčkovou, ostré nerezové čepele jsou zárukou jemného výsledku.

Nerezové tělo

Kvalitní nerezové provedení. Nerezové provedení sekáčku Beko zaručuje nejen pěkný vzhled, ale také, že vydrží.

Ovládání jedním dotykem

Nejrychlejší ovládání jedním dotykem. Ovládání sekáčku Beko vás prostě nezaskočí. Jedním jediným dotykem vám naseká bylinky, zeleninu i ořechy.

Příkon 400 W / 450 W

Příkon vhodný na každou ingredienci. Příkon 400 W / 450 W je natolik silný, že si poradí s nasekáním plné nádoby zeleniny i ořechů.

Pulzní ovládání

Pulz pro krátké sekání. Sekáček Beko je vhodný nejen na bylinky. Díky pulznímu režimu totiž budou bylinky krásně nasekané, ale nebude z nich pyré.

Skleněná nádoba 1 l, termo odolná

Skleněná nádoba, co zvládne i horké a neobarví se. Skleněnou nádobu o objemu 1 litr ocení zejména maminky. Díky tomu, že je odolná teplu v ní lze připravit nejrůznější přesnídávky z ovoce a zeleniny. Zároveň se také nemusíte bát v něm připravit i mrkev nebo řepu.

Sporáky

Hořáky s vysokou účinností

Hořáky s vysokou účinností TITULEK ZMĚNIT. Nějaký popis

Stolní mixér

22 rychlostí s plynulým nastavením

1, 2, 3… 22. Tak tolik má rychlostí. S 22 rychlostmi, které mají navíc plynulý přechod, se můžete pustit do zeleninového krému i smoothie plného ovoce.

4 rychlosti

Na koktejl, pyré i polévku. Čtyři rychlosti mixování promění misku ovoce v jemné smoothie či hrst bylinek v aromatické pesto. Záleží jen na vás, jaké budou ingredience.

Funkce drcení ledu

Nebojí se ani ledu. Funkce drcení ledu zaujme každého příznivce koktejlů. Nemusíte tak honit kostky ledu po celé kuchyni a ledová tříšť bude v cuku letu.

LED podsvícení ovladače

Přehledné ovládání s podsvícením. Snadné ovládání třeba i uprostřed noci zaručuje podsvícení ovladače. A díky použitým LED diodám také dlouho vydrží.

Nerezové tělo

Pěkný, protože je z nerezu. Nerezové tělo mixéru Beko je pěkné na pohled, ale také praktické, protože vydrží i kulinářské výzvy.

Příkon 800 W / 600 W

Příkon, který zvládne vše. Nebojte se experimentovat. S příkonem 800 W / 600 W proměníte nepovedenou zeleninovou polévku v lahodný krém a nikdo nic nepozná.

Pulzní režim

Mix, mix. To je pulzní režim. Pokud chcete něco jen krátce promixovat, je pro to ideální pulzní režim a tím pádem i mixér Beko.

Skleněná nádoba 1,5l

Až 1,5 litru smoothie, představte si to!. Mixér s objemem 1,5 litrů je prostě paráda. Hodí se tak na přípravu krémových polévek, omáček i lahodných koktejlů pro celou rodinu.

Sušičky

AquaWave® buben

Oficiální partner oblíbených triček. Vy a vaše oblíbené tričko jste toho společně hodně zažili, obáváte se však i tak svěřit ho sušičce? S bubnem AquaWave® se bát nemusíte. Díky speciální struktuře bubnu se vaše prádlo při sušení jemně pohybuje bubnem a zároveň se lépe usuší. Vaše tričko tak s vámi bude na věky věků.

Automatický systém proti zmačkání prádla

Automatický systém proti zmačkání prádla. Sušičky Beko jsou vybaveny speciální funkcí proti zmačkání prádla. Tato funkce zajišťuje šetrné otáčení bubnu po skončení programu, díky čemuž zůstane prádlo nepomačkané tak, jako kdybyste ho ihned po skončení programu vytáhli ze sušičky.

Co všechno můžete sušit v sušičce Beko?

Co všechno můžete sušit v sušičce Beko?. Sušička Beko je jiná. Díky speciálním senzorům je sušicí cyklus a teplota sušení upravena tak, aby byl výsledek sušení dokonalý a bez poškození jakéhokoliv druhu oblečení. Ať už se jedná o džíny, kde nezůstávají vlhké švy. Nebo o košile, které nejsou při správném použití přístroje, pomačkané. Sušička Beko si perfektně poradí se vším. Dokonce i vlna a jemné tkaniny budou v perfektním stavu, bez vybledlých barev a poškození. Sušička Beko je ideálním pomocníkem pro každý den.

Dokonalá filtrace vzduchu

Dokonalé sušení díky přístupným filtrům. Všechny sušičky Beko jsou vybaveny snadno přístupnými filtry vzduchu. Jejich čistota je rozhodujícím faktorem pro správnou funkci přístroje a jeho dlouhou životnost.

EcoGentle™

Nízká spotřeba elektřiny s EcoGentle™ tepelným čerpadlem. Inovativní tepelné čerpadlo EcoGentle™ v sušičkách Beko se šetrněji postará o vaše oblečení a zachová barvy jako nové. Suší při nižších teplotách, oblečení tak bude dokonale usušené, jemné, nesražené a neztratí barvu. Navíc spotřebuje méně energie.

Elektronický zámek ovládání

Elektronický zámek ovládání. Dětský zámek ovládání zabrání jakékoliv nechtěné změně programu v průběhu sušení.

EnergyHero

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku. Sušičky Beko jsou navrženy tak, aby spotřebovaly co nejméně elektrické energie. Drtivá většina našich sušiček je vybavena úsporným tepelným čerpadlem s velmi malou spotřebou. Tímto způsobem šetříme nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

LCD displej

LCD displej. Přehledný LCD displej na sušičkách Beko vám ukáže vše, co chcete vidět. Ať už se jedná o plný zásobníku na kondenzát nebo o nastavení suchosti prádla, vše uvidíte jasně a jednoduše.

Možnost použití mezikusu

Oficiální partner omezeného prostoru. Volumaxx™ sušičku o hloubce 54cm můžete, při použití vhodného mezikusu, postavit na pračku o hloubce pouhých 45cm. A jakákoliv sušička Beko se dá postavit na pračku Beko o hloubce 54 cm. Takže se vejdou do každé domácnosti.

Možnost připojení na odpad

Možnost připojení na odpad. Proč se trápit s vyléváním zásobníku na kondenzát, když ho sušička může vypustit za vás? Jednoduše připojte sušičku na odpad a užijte si bezstarostné sušení.

Noční program

Noční program. Pokud člen vaší rodiny pracuje na směny, rozhodně nechce, aby ho budila hlučná sušička. Proto můžete použít noční program Beko, který je až o 50% tišší než standardní program a tak vaše sušička nebude nikoho budit.

Otočení otevírání dveří

Potřebujete otočit otevírání dveří?. Vybrané modely sušiček prádla Beko umožňují otočení otevírání dveří. Sušičku tak přizpůsobíte potřebám vašeho bytu.

Program Košile

Košile vždy ve skvělé kondici. Máte svou oblíbenou košili? Se sušičkami Beko můžete využít speciálního programu Košile, který suší při nízké teplotě a chrání vaše košile před zničením, pomačkáním a vyblednutím jejich barvy.

Program Vlna

Šetrný program pro vaše vlněné oblečení. I když váš oblíbený svetr má v sobě díry, stejně se obáváte dát ho do sušičky. Chcete, aby zůstal stejně příjemný na dotek a v co nejlepší kondici. Naštěstí sušičky Beko mají program certifikovaný společností WoolMark®, který vysuší vaše jemné oblečení s péčí, kterou si zaslouží. Díky certifikaci WoolMark® Apparel Care se sušičky Beko dokonale postarají o vaše vlněné oblečení ať už bylo prané ručně nebo v pračce.

S-shape boční stěny

S-shape boční stěny pro tichý provoz. Obáváte se, že vás sušička bude rušit při sledování televize, nebo při rodinné večeři? Díky S-shape, originální konstrukci bočních stěn sušiček, jsou přístroje Beko výjimečně tiché. Takže neruší.

Vnitřní osvětlení bubnu

Vnitřní LED osvětlení bubnu. S vnitřním osvětlením bubnu uvidíte vše uvnitř sušičky. LED osvětlení je úsporné a přitom perfektně osvětlí celý buben a vám už tak v sušičce nikdy nezůstanou ani ty nejmenší kousky prádla.

Volumaxx™

Volumaxx™ sušičky. Věříte, že méně je někdy více? Sušičky Beko využívající technologii Volumaxx™ jsou pro vás to pravé. Získejte více místa v koupelně díky sušičce s menší hloubkou o 10% v porovnání s běžnými sušičkami.

Zvukové znamení

Zvukové znamení. Tón signalizuje nejen konec pracího programu, ale upozorňuje i na plný zásobník kondenzátu nebo nutnost vyčistit filtry. Hlasitost zvukového znamení je nastavitelná, takže vás nebude rušit.

Toaster

2 široké otvory

Pro pořádné plátky chleba. Otvory toastovače Beko jsou velké tak, že zvládnou opéct i pořádné plátky amerického toastového chleba. Sbohem půlení!

Funkce rozmrazení a ohřev

Promění pečivo z mrazáku v čerstvé. Pokud jste líní ráno běžet pro čerstvé pečivo, máme řešení. Vytáhněte zmraženou housku a rozpečte si jí s toastovačem Beko. Výsledek? Jako právě z pece.

Podsvícená tlačítka

Podsvícení pro přehledné ovládání. Díky podsvícení tlačítek je ovládání přehledné a snadné i za ranního šera.

Regulace intenzity opékání (7 úrovní) s pamětí

Lehce opečený či pořádně? Jak je libo!. Zvolte si jednu ze 7 úrovní opečení toastu tak, jak ho máte nejraději. A pro příště už si to bude toastovač pamatovat.

Výsuvná zásuvka na drobky

Bez drobků, bez přepalování. Nelibá vůně přepálených drobečků je nic moc. Proto má toastovač Beko výsuvnou zásuvku na drobečky, díky které je jeho čištění hračka.

Trouby

Booster

Rychlé předehřátí trouby. Funkce Booster aktivuje všechna topná tělesa v troubě a zkrátí dobu předehřátí na požadovanou teplotu až o 35 %.

CleanZone™

Snadné čištění skla dvířek bez drahých a agresivních chemických přípravků s technologií CleanZone™. Díky speciální nano úpravě vnitřního skla dvířek CleanZone™ je čištění snadnější než kdy předtím. Jednoduše sklo očistěte navlhčeným hadříkem a bude jako nové – bez chemikálií a námahy navíc.

CookMaster®

Extra velký objem 82l. Maximum prostoru k přípravě jídla pro celou rodinu. Pečte pro celou rodinu s extra velkým prostorem trouby. Díky objemu 82l a pěti úrovním pečení si můžete pozvat celou rodinu bez toho, aby vás trouba nechala na holičkách. Ušetříte tak čas a pohodlně tak zvládnete i návštěvu většího počtu lidí

CookSense®

Pečte maso jednoduše a jako profesionál v pohodlí vašeho domova. Přesně takhle pečou maso v restauracích, do kterých rádi chodíte. Trouba Beko s chytrou teplotní sondou z vás udělá profesionála u vás doma. Jednoduše ji vložte do masa, nastavte teplotu masa úpravu rare, medium nebo well done. Maso tak bude dokonale upečené přesně tak, jak ho máte rádi.

Halogenové osvětlení

Halogenové osvětlení. Díky rovnoměrnému halogenovému osvětlení budete mít perfektní kontrolu nad děním ve vaší troubě. Dozlatova upečené jídlo tak můžete jíst už pohledem.

HomeFries™

Domácí hranolky rychle, chutně a zdravě. Připravte si zdravé a chutné hranolky v pohodlí vašeho domova. Díky fritovacímu koši HomeFries™ stačí použít 10x méně oleje než při běžné přípravě. Fritovací koš také můžete využít k přípravě pražených ořechů nebo popcornu.

Inteligentní ventilátor

Komfortní a úsporné pečení. Proč plýtvat teplem v nahřáté troubě a zvyšovat tak spotřebu elektřiny, když jdete zkontrolovat nebo podlít jídlo při pečení? Trouba Beko ventilátor při otevření dvířek sama zastaví, nevhání vám tak horký vzduch do očí a šetří vaši peněženku.

Meziskelní čištění

Snadněji to opravdu nelze. Vyčistit dvířka trouby, respektive prostor mezi jednotlivými skly, je někdy pěkný oříšek. Najít šroubovák, povolit šroubky, rozebrat dvířka, vyčistit, správně sešroubovat… U trub Beko jednoduše “vycvaknete” lištu a vyndáte skla dvířek.

Nepřilnavý plech

Rychlé mytí bez námahy s čištěním připečených zbytků jídel. Ačkoliv bylo vaše jídlo pravým kulinářským zážitkem, uklidit troubu a vyčistit plechy zajisté už tak příjemné není. Díky nepřilnavému plechu Beko se speciální úpravou je úklid rychlou a jednoduchou záležitostí. Všechny zbytky jídla na plechu setřete během chvilky a můžete se tak věnovat důležitějším věcem.

Nízkoteplotní pečení

Šťavnaté a voňavé jako z dobré restaurace. Nízkoteplotní pečení vám umožní profesionální přípravu masa, které bude šťavnaté, voňavé, a bude skvěle chutnat. Konstantní teplota v rozmezí 50°C – 150°C bude po dobu až 15hod upravovat váš pokrm pro nejlepší výsledek pečení.

Ohřevná zásuvka

. Podávání jídla na studeném talíři může změnit jeho chuť. Ohřevné zásuvky Beko ohřejí až šest talířů, které můžete pohodlně vyjmout díky teleskopickému výsuvu. I v případě přípravy náročnějšího pokrmu bude vaše jídlo připraveno teplé k podávání v ten správ

PizzaPro™

Křupavá a chutná pizza za 5 minut u vás doma. S PizzaPro™ můžete i u vás doma upéct pizzu jako z Itálie. Program PizzaPro™ s možností nastavení teploty až 310°C zajistí křupavé těsto a zanechá pizzu měkkou a šťavnatou. S našim pravým pizza kamenem bude pizza připravená již za 5 minut a vy můžete vzpomínat na vaši Italskou dovolenou.

Pyrolytické čištění

Trouba, která se čistí sama. Již žádné mytí s houbičkou a čisticím prostředkem, trouba Beko se čistí sama. Díky programům Pyro a EcoPyro bude údržba vaší trouby hračka. Při použití těchto programů dosáhne trouba teploty až 480 °C a veškeré nečistoty jsou spáleny na prach, který stačí jednoduše vymést.

SoftClose® dveře

Tichá dvířka s automatickým dovíráním. Nenechte se rušit a pečte podle vašich představ. Díky SoftClose® dvířkům trub Beko se můžete soustředit na to co je důležité, bez toho aby vás trouba rušila. Dveře se dovřou samy, bez bouchnutí. Navíc si na ně můžete položit pekáč s jídlem až do 22 kg.

Split&Cook®

Rozdělte si troubu na dvě s technologií Split&Cook® a pečte při rozdílných teplotách až 80°C bez míchání vůní a chutí. Díky rozdělení pečícího prostoru, dvěma ventilátorům a dvěma topným tělesům mohou vzniknout dvě horkovzdušné trouby. Můžete tak péct více chodů vašeho menu najednou. Bez míchání vůní a chutí. Teplota nastavená pro každé z jídel se může lišit až o 80°C a v porovnání s běžnou troubou navíc ušetříte až 40% nákladů za elektřinu, pokud pečete na jednom plechu v jedné z menších horkovzdušných trub.

SteamAid™

Pečení s podporou páry pro dokonalý požitek z jídla. Vstřikování páry do prostoru trouby v průběhu pečení napomáhá lepší chuti, vůni a vyšší vlhkosti připravovaného jídla. Díky tomu je maso šťavnatější, pečivo nadýchanější a přesto křupavé.

SteamHealth™

V troubě horkovzdušné vaříte jako v troubě parní. Proč se spokojit s rozvařenou zeleninou bez chuti, když můžete používat SteamHealth™ a vařit chutně a zdravě v páře? Díky jeho speciální konstrukci je možné maso nebo zeleninu tepelně upravit bez ztráty nutričních hodnot, vitamínů, chuti či přirozené barvy. Vaše večeře tak díky přípravě v troubě Beko může chutnat a vypadat jako z drahé parní trouby.

Surf®

Surf® pro dokonale rovnoměrné a rychlé pečení. Speciální konstrukce trub vybavených technologií Surf® zaručuje, že vaše jídlo bude perfektně a rovnoměrně propečené. Vedením horkého vzduchu v bočních stěnách je dosaženo rovnoměrného pečení ve všech úrovních trouby a navíc můžete připravovat několik jídel najednou v několika pečících úrovních. Trouba s technologií Surf® upeče vše až o 30% rychleji a s dokonalým výsledkem.

Teleskopický výsuv

Nenahýbejte se zbytečně k troubě, teleskopický výsuv vám jídlo podá až pod nos. Teleskopické výsuvy jsou dokonalým pomocníkem při přípravě každého jídla v troubě. Nezáleží jak velké a těžké jídlo připravujete. Díky teleskopickým výsuvům je manipulace s plechy hračka. Jednoduše si připravte vaše oblíbené jídlo a plech si můžete vysunout přesně tak daleko, jak potřebujete.

Trouba s mikrovlnným vařením

Jídlo rychle, úsporně a s maximální chutí. Zkombinujte rychlost mikrovlnky s úžasnou chutí jídla připraveného v troubě. Díky troubám Beko v kombinaci s mikrovlnnou troubou můžete využít předností obou způsobů ohřevu a ušetřit tak až 50% času a energie.

Tyčový mixér

12 rychlostí + funkce Turbo

Na každou ingredienci ta správná rychlost. S 12 rychlostmi a funkcí Turbo už vás nic nezastaví. K dispozici tak je široká škála rychlostí pro ideální výsledek každé dobroty.

4 nerezové čepele

Rozmixuje vše, co mu přijde do cesty. Díky 4 nerezovým čepelím bude tyčový mixér Beko váš oddaný samuraj, který si poradí se vším a hladce.

LED podsvícení tlačítka

Tlačítka, co svítí. LED podsvícená tlačítka jsou dobrým pomocníkem pro snadné a přehledné ovládání.

Nerezové tělo

Pěkné tělo, co vydrží. Nejen, že pěkně vypadá, ale také něco vydrží. To je nerezové tělo tyčového mixéru Beko.

Příkon 700 W/ 750 W

Správný příkon pro optimální výsledek. S příkonem 700 W / 750 W se nemusíte bát, že by byl mixér lenivý. V cuku letu tak zvládne třeba vaše oblíbené smoothie.

šlehací balonová metla

Metla pro nadýcháné krémy. Šikovná balónová metla se postará o pevný sníh z bílků, nadýchané krémy i perfektně tuhou šlehačku.

V příslušenství sekáček (2 čepele) s nádobou

Naseká bylinky, zeleninu i ořechy. Sekáček s nádobou je praktickým pomocníkem pro jemné nasekání bylinek, ale i ořechů a zeleniny třeba na svíčkovou.

Varné desky

Bezpečnostní prvky

Desky Beko myslí na bezpečnost. Sklokeramické a indukční varné desky Beko jsou vybaveny řadou pokročilých bezpečnostních prvků. Symbol “H” na displeji vám napoví, že varná zóna není dostatečně chladná a není bezpečné se jí dotýkat. Dětský elektronický zámek desky blokuje ovládání varné desky. Ochrana desky při přetečení vařeného jídla vypne desku, jestliže je zasaženo její ovládání. Všechny varné desky mají ochranu proti poškození varné desky elektrickým proudem, ochranu proti přepětí a podpětí, stejně jako tepelnou pojistku.

Booster

Maximální výkon během okamžiku. Funkce Booster vám zajistí dosažení maximálního výkonu varné plochy během okamžiku. Při vaření tak neztrácíte drahocenný čas

EasyFit

Jednoduchá instalace s EasyFit. Neřešte vrtání a šroubování při instalaci vaší desky. Jednoduše zacvakněte EasyFit varnou desku Beko do připraveného výřezu v pracovní desce a nic dalšího neřešte.

EasyPlug

Jednoduché zapojení do zásuvky 230 V s technologií EasyPlug. Chcete novou indukční desku – s jednoduchou obsluhou a bez zásahu do elektroinstalace? Přesně pro vás je tu EasyPlug varná deska Beko. Jednoduše zapojte desku do zásuvky a začněte vařit.

IndyFlex®

Varná deska IndyFlex® se díky 4 samostatným zónám zcela přizpůsobí vašim hrncům a stylu vaření. Technologie IndyFlex® se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Vytvoří pro vás ideální prostor k vaření pomocí 4 zón, které můžete sloučit do dvou velkých. Nemusíte se tak starat o velikost svých hrnců a navíc ušetříte čas a elektřinu.

IndyFlex+®

S varnou deskou IndyFlex+® lze rozdělit dvě velké varné zóny až na 8 menších – přesně tak, jak potřebujete. Technologie IndyFlex+® pro vás vytvoří takový prostor k vaření, jaký zrovna potřebujete. Od 8 menších zón až po 2 veliké. IndyFlex+® se přizpůsobí velikosti vašich hrnců a pekáčů a navíc ještě ušetří elektřinu a čas potřebný k vaření. Nespokojte se s varnou deskou, která se vám nepřizpůsobí.

Paměť teploty

Zapamatování nastavení teploty. Paměť varných desek Beko je neomylná. Pamatuje si, jaký výkon nejraději využíváte při vašem vaření a tak vám šetří drahocenné vteřiny, které by byly jinak ztracené klikáním. Navíc si dokáže zapamatovat, jak dlouho chcete vařit a tak jídlo připraví prakticky za vás.

Pojistka proti zhasnutí plamene a integrované zapalování

Maximální bezpečnost kuchyně díky pojistce proti zhasnutí a integrovanému zapalování. Každá plynová varná deska Beko je vybavena pojistkou proti zhasnutí plamene, která okamžitě zastaví přívod plynu a zabrání tak jeho úniku. Navíc jsou plynové desky vybaveny integrovaným zapalováním, díky kterému je obsluha desky jednoduchá a pohodlná.

Senzorové posuvné ovládání

Dokonalá kontrola nad vaší varnou deskou pouhým přejetím prstu. Ovládejte varnou desku rychle a precizně. Díky posuvnému dotykovému ovládání s volbou až 19 úrovní ohřevu nebudete muset trávit čas klikáním. Jednoduše přejeďte prstem a zastavte se tam, kde to vy a vaše jídlo potřebujete.

Stop & Go™

Pohodlné přerušení vaření se Stop & Go™. Volají na vás děti, zvoní telefon, pošťák přivezl balíček? Bojíte se, že připálíte vařené jídlo? Technologie Stop&Go™ vám umožní vypnout všechny varné zóny jediným dotykem. Dotykem stejného tlačítka obnovíte vaření přesně tam, kde jste ho přerušili. A můžete v klidu pokračovat ve vaření.

WOK

Speciální WOK hořák. S WOK hořákem u varných desek Beko není problém uvařit zdravé jídlo. Vysoký výkon hořáku zajistí rychlou přípravu jídla bez ztráty nutričních hodnot a díky třem řadám plamene je teplo dodáváno rovnoměrně po celém spodku pánve.

Vestavné mikrovlnky

Automatické programy

Nastavte hmotnost jídla. Nic víc. Mikrovlnka Beko po vás chce nastavit pouze hmotnost zvoleného jídla. Všechny ostatní parametry programu si nastaví sama. Výsledek automatického vaření v mikrovlnce je pak jako od šéfkuchaře.

Gril

Křupavé, jako z horkovzdušné trouby. I mikrovlnná trouba zvládne vytvořit kůrčičku. Stačí nastavit gril. Máte potravinu syrovou, chcete ji vařenou a s kůrčičkou navíc? Stačí nastavit na kombinaci ohřev a následné grilování bez přenastavení? Žádný problém. Naprogramujte ohřev a přiřaďte gril. Po pár minutách máte hotovo.

Rozmrazování

Dvě možnosti správného rozmrazení. Nejste si jisti jak dlouhý čas máte nastavit pro rozmrazení potraviny? Nastavte její hmotnost a mikrovlnka si s tím poradí. Víte jak dlouho se má potravina rozmrazovat? Nastavte dobu rozmrazování a trouba vás poslechne.

Rychlý ohřev

Jednoduše. V pohotovostním režimu pouze nastavíte délku ohřevu. Mikrovlnná trouba nastaví 100% výkon a ve váni zvolené délce ohřevu vám potravinu ohřeje.

Vaření ve více krocích

Ze zmrazeného hotový pokrm. Máte zmrazené jídlo a spěcháte? Mikrovlnná trouba Beko zvládne rozmrazit a ohřát v jednom nastavení mikrovlnné trouby. K rozmrazování přiřadíte ohřev a jen počkáte, až vám trouba oznámí, že můžete servírovat. Chcete mikrovlnnou troubu nastavit na kombinaci ohřev a následné grilování bez přenastavení? Žádný problém. Naprogramujte ohřev a přiřaďte gril. Po pár minutách máte hotovo.

Vysavače

Bezsáčkový vysavač, pohodlné vyprázdnění

Bez sáčku, bez starostí. Bezsáčkový vysavač je prostě pohoda. Nemusíte shánět pytlíky, nebo se bát, že je časem neseženete, protože daný typ přestanou vyrábět. Prostě v klidu vysypete zásobník a je to.

Bohaté příslušenství

Vysmýčí každý kout. Kulatá či plochá hubice, hubice na parkety i hubice pro štěrbiny za nábytkem. To je bohaté příslušenství vysavačů Beko, díky kterému bude úklid celé domácnosti hotový raz dva.

Dosah až 10 m

Rekordman na 10 metrů. Dostatečně dlouhý kabel zaručuje dosah až 10 metrů a tím i rychlý úklid bez omezení. Nemusíte tak neustále přepojovat kabel do bližší zásuvky, dostanete se do každého rohu a úklid je rychleji hotový.

Dva HEPA filtry

Dva jsou více než jeden. Jistota je jistota, proto jsou některé vysavače Beko vybavené rovnou dvěma HEPA filtry. Díky nim precizně zachytí i velice jemný prach a vy se tak můžete zhluboka nadechnout čistého vzduchu.

Filtr HEPA 13

Čistý vzduch bez alergenů. Díky filtru HEPA 13 dokážou vysavače Beko zachytit i jemné prachové částice a pyly. Jsou tak ideálním pomocníkem při úklidu domácnosti, kde bydlí alergik.

Indikace náplnění nádoby

Sám si řekne, kdy potřebuje vysypat. Indikátor naplněného zásobníku je klíčem k dokonalému fungování vysavače. Sám zahlásí, kdy je plný zásobník, takže nemusíte kontrolovat, zda už je čas na vysypání.

Kompaktní rozměry

Zaparkujete ho kamkoliv. Pod postel, do kumbálu nebo za dveře. Všude tam můžete uskladnit vysavač Beko díky jeho kompaktním rozměrům a rozloučit se s překážkovou dráhou v pokoji.

Miniturbo kartáč

Machr na drobečky v koberci. Miniturbo kartáč je pracant, co odstraní i zašlapané drobečky v koberci. Díky pohyblivému kartáči v hlavici a efektivnímu odsávání hravě uklidíte po dětském řádění i po velké party.

Perform Cyclone

Tornádo pro tišší provoz. Vysavače Beko využívají speciálního víru vzduchu, který by se dal připodobnit k tornádu, které ale neničí. Naopak mnohem efektivněji zachycuje více nečistot a zaručuje tišší provoz při vysávání.