Oblíbené 0 Porovnání 0

Sušicí programy pro vaše prádlo

Pro klidný spánek a suché košile

Odstartujte den s dokonale čistou a měkoučkou košilí díky nočnímu programu sušiček Beko, který je až o 50 % tišší než standardní programy. Můžete si tak užít nerušeného spánku i spokojených sousedských vztahů.

Řešení pro děti i alergiky

Program BabyProtect je zárukou hygienicky čistého oblečení. Je ideální pro sušení dětského oblečení a oblečení pro alergiky, které dokonale zbaví všech mikroorganismů, prachu a chlupů.

Program nejen na prádélko

Program Jemné je zárukou pro šetrné sušení nejen spodního prádla. Pomalejší točení bubnu a nižší teplota sušení zaručuje perfektní péči i o halenky a šaty.

Sportovní oblečení do sušičky?

I funkční a sportovní oblečení můžete usušit v sušičce Beko! Program Sport šetrně usuší sportovní oděvy a přitom zachová jejich vlastnosti jako je prodyšnost či nepromokavost.

Košile stále jako nové

Program Košile u sušiček Beko prodlužuje životnost vašich oblíbených košil. Je navržen tak, aby chránil tkaninu před zničením, pomačkáním a vyblednutím barvy.

Čisté šaty za hodinu na sobě – Pračka + sušička Beko

Pračka a sušička Beko je ideální pár pro nejrychleji čisté a suché prádlo. Například s pracím programem Xpress Super Short a sušícím programem Expres můžete mít své oblíbené šaty čisté a suché už za 63 minut!

 

Podívejte se, co dalšího sušičky Beko umí na chcisusicku.cz