Oblíbené 0 Porovnání 0

Technologie sušiček, které pracují za vás

Rychle a úsporně jde dohromady

Sušičky Beko jsou vybavené senzorama sušení, které snímají vlhkost prádla, na základě které je upravena délka programu. Nemůže se tak stát, že se suché prádlo bude v sušičce přesušovat a váš účet za elektřinu neúměrně narůstat.

Šetrná k prádlu i peněžence

Pokud vás v pořízení sušičky brzdí její energetická náročnost, tak už nemusí. Většina sušiček Beko má úsporné tepelné čerpadlo s velmi malou spotřebou energie, takže je šetrná nejen k vaší peněžence, ale i k životnímu prostředí.

Usuší vše, i oblíbený svetr

Sušičky Beko jsou navrženy tak, aby byl výsledek sušení vždy dokonalý a bez poškození jakéhokoliv druhu oblečení. Důkazem je certifikace Woolmark® Apparel Care, která je zárukou té nejlepší péče o hebkost vlněných svetrů.

Méně je více a v koupelně obzvlášť

Získejte více místa v koupelně díky sušičce Beko s hloubkou o 10 % menší v porovnání s běžnými sušičkami. Sušičky Beko využívají technologii Volumaxx™, a tak se vejdou lépe do každé koupelny.

Dvířka, co se přizpůsobí

Přízpůsobte si sušičku tak, jak potřebujete. Sušičky Beko mají otočné otevírání dveří, takže jí můžete dát tam, kam chcete bez ohledu na to, kam se dvířka otevírají.

Čisté šaty za hodinu na sobě – Pračka + sušička Beko

Pračka a sušička Beko je ideální pár pro nejrychleji čisté a suché prádlo. Například s pracím programem Xpress Super Short a sušícím programem Expres můžete mít své oblíbené šaty čisté a suché už za 63 minut!

 

Podívejte se, co dalšího sušičky Beko umí na chcisusicku.cz