Oblíbené 0 Porovnání 0

Nedělejte práci za myčku

Když jsou myčky Beko a jejich programy a technologie

 

Maximální přizpůsobení vašemu nádobí

Nové myčky Beko vás překvapí svou variabilitou. Díky lepšímu uspořádání umyjí najednou až 14 sad nádobí a poradí si i s plechy a velkými hrnci. Během chvilky můžete upravit rozložení košů či příborové přihrádky tak, jak zrovna potřebujete a dokonce nastavit výšku středního koše, i když je plný nádobí. Prostě na míru podle vašich potřeb, snadno a pohodlně.

 

Více nádobí – zvládne až 14 sad nádobí najednou. Díky lepšímu využítí vnitřního prostoru umyjí myčky Beko až 14 sad nádobí. To je nejen rychlejší, ale také úspornější pro váš domácí rozpočet.

Koš Acrobat – nastavitelný, i když je plný nádobí. Střední koš Acrobat má tři úrovně nastavení výšky a to, i když je plný nádobí. Takže i na poslední chvíli ho přizpůsobíte bez zdlouhavého přerovnávání nádobí.

Držáky na plechy – pro mytí několika plechů najednou. Pokud rádi pečete, určitě uvítáte možnost mytí více plechů najednou. Díky sklopným držákům na plechy to není žádný problém a navíc ušetříte čas i energii.

Flexi přihrádka – příborová přihrádka, kterou lze zvětšit. S flexi příborovou přihrádkou umyjete příbory po nedělní hostině i šálky na espresso. Velkou výhodou je možnost nastavení šířky až do pěti poloh.

Posuvný košík – škatulata, hýbejte se! Pokud potřebujete umýt více talířů, nebo velký hrnec, nic vám nebude stát v cestě a to ani koš na příbory. Díky možnosti posunutí nebo jeho uplného vyjmutí tak získáte prostor, jaký zrovna potřebujete.

Sklopné držáky – snadné nastavení dle nádobí. Jednou potřebujete umýt hodně talířů, podruhé zase velké hrnce, a proto mají myčky Beko sklopné držáky nádobí. Jednoduše je jednou rukou upravíte tak, jak zrovna potřebujete, a druhou už můžete vkládat nádobí.

Vylepšený zásobník – inovovaný zásobník pro snažší použití. Nový způsob otevírání zásobníku u myček Beko je klíčem k ideálnímu dávkování mycích prostředků. Nikdy se vám tak nestane, že po otevření myčky najdete zaseknutou tabletu, nebo nerozpuštěný mycí prášek.

Robustní rameno – lepší mytí díky robustnímu ramenu. Pořádné spodní mycí rameno si poradí i se zašpiněnými hrncemi. Díky efektivnějšímu ostřikování tak bude výsledek mytí vždy na jedničku.

 

Umyje ty nejšpinavější hrníčky i hrnce

A lepším vnitřním uspořádáním to nekončí. Nové myčky Beko nyní zvládnou umýt i nejpřipečenější zbytky díky mycímu ramenu AquaIntense®. Ke skvělým výsledkům mytí také přispívá samočistící filtr EverClean™ či speciální program na její vyčištění. Pro uspěchané chvíle je zase nedocenitelným pomocníkem program Quick&Clean™, který umyje i usuší plnou myčku za rekorních 58 minut. A pro ty, co si lámou hlavu nad tím, jaký program je zrovna nejlepší, je tu program Auto. Nové myčky Beko jsou prostě pro každého na každou situaci.

 

Nejčistší nádobí bez předmývání a drhnutí. Speciální mycí rameno AquaIntense® umyje díky vysokému tlaku vody a intenzivnějšímu mytí i ty nejšpinavější hrnce a pánve. A s 5x vyšší účinností než program Intensive 70.

Dlouhá životnost a záruka 10 let. ProSmart™ Invertorový motor je zárukou nízké spotřeby a neslyšného provozu myčky po celý váš život. Jako důkaz, že opravdu vydrží, na něj poskytujeme záruku 10 let.

Bez složitého nastavování perfektní vzhled. SelFit™ a FlexFit™ panty znamenají vestavbu myčky byla bez problému. SelFit™ panty jsou samovyvažovací až do 9 kg a s panty FlexFit™ zase nemusíte vyřezávat sokl. Vše tak perfektně funguje i vypadá bez složitého nastavování.

Program navíc, co vypulíruje myčku. Řada myček Beko má ke svým mycím programům ještě navíc program InnerClean. Ten je určen pro důsledné vyčištění myčky i v místech, kam lidská ruka nedosáhne. Díky němu je pak vaše nádobí bez chybičky čisté.

Nádobí neřešte, od toho je program Auto. Představte si, že nemusíte řešit, jak moc je nádobí špinavé a jaký program by byl nejvhodnější. Prostě zmáčknete jedno tlačítko a myčka už to vyřeší za vás. Seznamte se, program Auto.

Umyto i usušeno už za 58 minut. S programem Quick&Shine™ není žádný problém mít čisté nádobí během chvilky. Plnohodnotný program umyje i usuší nádobí za 58 minut a vy se můžete věnovat svým hostům u dokonale čistého šálku kávy.

 

Vyberte si tu pravou!