Oblíbené 0 Porovnání 0

Test pračky a sušičky Beko na Rally Dakar

Jak si obstojí pračka a sušička Beko v tak náročném závodě jako je Rally Dakar, jsme otestovali s předním českým automobilovým závodníkem Martinem Prokopem. 

Rally Dakar je legendárním závodem terénních automobilů, motocyklů, čtyřkolek a kamionů, který je pro svou náročnost trati považován za jeden z nejtěžších. Pro Martina Prokopa to byl letos již třetí ročník a vedl si skvěle. Obsadil celkově sedmé místo a jsme rádi, že jsme mohli přiložit ruku k dílu alespoň v zázemí doprovodného vozu, kde jsme s naší pračkou a sušičkou vytvořily zónu pro čistou kombinézu během chvilky.

Pračka a sušička Beko tak v doprovodném voze Martinova týmu zvládly absolvovat téměř 9000 km přes náročný terén Peru, Bolivie a Argentiny a ve chvílích odpočinku se v bivaku postarali o čistotu závodních kombinéz a prádla celého týmu. Celou dobu zápřahu zvládli na jedničku a spolu s Martinem v pořádku projeli cílovou páskou v argentinské Córdobě.

Pokud tedy váháte, zda spotřebiče Beko zvládnou závod každého dne, nemusíte mít obavy. Obstáli i v extrémním testu jako je Rally Dakar, takže budou jistě věrnými pomocníky pro čisté a suché prádlo bez starostí i u vás doma.