Oblíbené 0 Porovnání 0

Lednice HarvestFresh™: Inspirováno přírodou

harvestfresh_clanek

Inspirováno přírodou, poháněné světlem.

Inovativní technologie přihrádky HarvestFresh™ simuluje střídáním 3 barev světla a tmy sluneční svit během celého dne. Tím uchová ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů.

 

Simuluje změnu slunečního svitu během 24 hodin uvnitř lednice

Ovoce a zelenina potřebují při skladování světlo i tmu, aby si uchovaly svoji čerstvost. Technologie HarvestFresh™ střídá 3 barvy světla – modrou, zelenou a červenou, které napodobují změnu slunečního svitu v průběhu dne. To udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé i v domácím prostředí.

Picture 1

 

Picture 2

Uchová vitamíny déle

I když ovoce a zelenina vypadají stále skvěle, při uskladnění v běžné lednice rychle ztrácí své cenné vitamíny. Technologie HarvestFresh™ vám umožní mít zdravou svačinku stále při ruce, aniž byste museli chodit často nakupovat.*

* Dle laboratorního testu společnosti Intertek, kdy bylo měřeno množství vitamínu A a C v rajčatech a zelené paprice po dobu 7 dní po přímém vystavení slunci.

 

Vitamíny rovnou z přírody

Díky slunečnímu svitu jsou zelenina a ovoce chutné a plné vitamínů. Běžným skladování se ale vitamíny a chuť po pár dnech začnou ztrácet. Řešením je přihrádka HarvestFresh™, která vám umožní si užívat plné chuti přírody mnohem déle.

Picture 3