Oblíbené 0 Porovnání 0

Oficiální partner každého dne

hero-oficialni-partner-beko-fc-barcelona

Přehrát video každého dne

 

JSME OFICIÁLNÍ PARTNER KAŽDÉHO DNE

Jsme partnerem krásných okamžiků s lidmi, které máte rádi. Stojíme při vás i ve chvílích, na které byste nejraději zapomněli. A ve chvílích, které si chcete zapamatovat, pracují naše spotřebiče, aniž byste o nich věděli. Jsme oficiálním partnerem každého dne.
 

barcelona

Beko v České republice

Jsme Beko, oficiální partner odložených diet, protože brokolice počká v EverFresh+® zóně až 30 dní. Jsme oficiální partner hrdých kuchařů, protože technologie Surf® peče v troubách podobně jako profesionální pekařské pece. Jsme oficiální partner suchých dřezů, protože myčka je od toho, aby myla nádobí a dokázala se sama vyčistit. Jsme i oficiální partner každé situace, protože víme, že občas je třeba prostě vyprat a usušit opravdu rychle. Jsme zkrátka oficiální partner každého dne, který zažíváte a ve kterém nemáte čas se starat o to, o co se mají postarat vaše spotřebiče.

Spotřebiče Beko jsou ideálními pomocníky do vaší domácnosti. Od chladniček, které udrží vaše jídlo čerstvé až 30 dní přes pračky co vám vyperou během čtvrt hodiny, sušičky, které vás zbaví sušáku až po myčky, které se o sebe starají samy. Naše spotřebiče jsou jednoduše od toho, aby vám pomáhali každý den.

Od roku 2005 v České republice a od roku 1967 v celém světě značka Beko vybavuje domácnosti spolehlivými domácími spotřebiči, které slouží více než 440 milionům zákazníků a jsou populární nejenom v České republice, ale patří mezi nejprodávanější například i v Polsku a ve Velké Británii.

Jsme Beko, oficiální partner každého dne. Jsme hlavní partner FC Barcelona a výrobce spotřebičů, které se starají o úklid tak, abyste vy nemuseli a o vaření tak, aby vás bavilo.