Oblíbené 0 Porovnání 0

10 let záruky na ProSmart™ invertorový motor či kompresor

U vybraných modelů spotřebičů poskytujeme 10 let záruky na ProSmart™ invertorový motor nebo kompresor. Aby byla prodloužená záruka platná, je nutné provést její registraci do 90 dnů od zakoupení spotřebiče. Provedením této registrace obdržíte certifikát 10 lety záruky na motor nebo kompresor a uvedené údaje budou uloženy pro případ záruční opravy.

Modely, u kterých lze 10letou záruku na motor nebo kompresor registrovat, najdete níže na této stránce.

Plné znění podmínek registrace prodloužené 10leté záruky na motor nebo kompresor najdete najdete zde.

 

zdarma bez priplatku

Bezplatné prodloužení záruky na motor a kompresor

registrace 30 dni kopie

Stačí registrovat do 90 dnů od zakoupení

registrace prosmart

10 let jistoty

 

 

Co je k registraci 10leté záruky na motor nebo kompresor potřeba?

Pro registraci prodloužené 10leté záruky na motor či kompresor budete potřebovat mít při ruce prodejní doklad a produktové a výrobní číslo spotřebiče. Obě čísla najdete na výrobním štítku vašeho spotřebiče. Návod, kde se výrobní štítek s oběma čísly na spotřebiči nachází, najdete zde.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Co je produktové a výrobní číslo?

Produktové číslo označuje typ spotřebiče a výrobní číslo je unikátní pro každý kus spotřebiče. Obě čísla najdete na výrobním štítku, který je umístěn na spotřebiči.

Byla pro Vás tato odpověď užitečná?

Kde najdu výrobní štítek?

Výrobní štítek je u každého typu spotřebiče umístěn jinde. U praček a sušiček – po otevření dvířek je umístěn na přední části krytu; u ledniček – v oddělení pro zeleninu na levé nebo pravé straně chladničky; u sporáků, vestavných trub a varných desek – na zadní straně krytu nebo uvnitř spodní zásuvky; u myček – na pravé hraně dveří.

Byla pro Vás tato odpověď užitečná?

Do formuláře mi nejde vyplnit produktové/ výrobní číslo.

Produktové i výrobní číslo tvoří 10 číslic, které je potřeba zadávat bez mezer a pomlček. Obě čísla si raději překontrolujte na výrobním štítku přímo na spotřebiči.

Byla pro Vás tato odpověď užitečná?