Oblíbené 0 Porovnání 0

5 let záruky na spotřebiče Beko

Na vybrané modely spotřebičů Beko poskytujeme 5 let plné záruky, v rámci které v případě opravy hradíme náklady na práci, náhradní díly i cestovné servisu. Pro získání prodloužené záruky je nutné provést její registraci do 14 dnů od zakoupení spotřebiče. Provedením této registrace obdržíte certifikát 5 let záruky a uvedené údaje budou uloženy pro případ záruční opravy.

Aktuální modely, u kterých lze 5letou záruku registrovat, najdete níže na této stránce.

Plné znění podmínek registrace prodloužené 5leté záruky najdete zde.

 

zdarma bez priplatku

Bezplatné prodloužení záruky na vybrané modely

registrace 14 dni

Stačí registrovat do 14 dnů od zakoupení

vymena spotrebice1

Neopravitelný spotřebič vyměníme za nový

 

 

Co je k registraci 5leté záruky potřeba?

Pro registraci prodloužené 5leté záruky budete potřebovat sken prodejního dokladu a produktové a výrobní číslo spotřebiče. Obě čísla najdete na výrobním štítku vašeho spotřebiče. Návod, kde se výrobní štítek s oběma čísly na spotřebiči nachází, najdete zde.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Co je produktové a výrobní číslo?

Produktové číslo označuje typ spotřebiče a výrobní číslo je unikátní pro každý kus spotřebiče. Obě čísla najdete na výrobním štítku, který je umístěn na spotřebiči.

Byla pro Vás tato odpověď užitečná?

Kde najdu výrobní štítek?

Výrobní štítek je u každého typu spotřebiče umístěn jinde. U praček a sušiček – po otevření dvířek je umístěn na přední části krytu; u ledniček – v oddělení pro zeleninu na levé nebo pravé straně chladničky; u sporáků, vestavných trub a varných desek – na zadní straně krytu nebo uvnitř spodní zásuvky; u myček – na pravé hraně dveří.

Byla pro Vás tato odpověď užitečná?

Do formuláře mi nejde vyplnit produktové/ výrobní číslo.

Produktové i výrobní číslo tvoří 10 číslic, které je potřeba zadávat bez mezer a pomlček. Obě čísla si raději najdete na výrobním štítku přímo na spotřebiči.

Byla pro Vás tato odpověď užitečná?

Proč nemáme 5letou záruku na všechno? Nevěříte svým spotřebičům?

5 let záruky zdarma je akční nabídka, která slouží na podporu prodeje. Svým spotřebičům věříme, proto také modely spotřebičů, na které se 5 let záruky zdarma vztahuje, obměňujeme každé čtvrtletí. Navíc, pokud se na spotřebič akce 5 let záruky nevztahuje, je možné za zvýhodněnou cenu prodlouženou záruku 5 let dokoupit.

Byla pro Vás tato odpověď užitečná?

Prodejce nabízí 5letou záruku na spotřebič, který jsem v modelech, na které se akce vztahuje, nenašel. Jak to?

Prodejce Vám může nabízet vlastní záruku na spotřebič formou pojištění, na bližší informace a podmínky takové záruky je potřeba se informovat u prodejce. U vybraných prodejců lze zakoupit poukaz na prodloužení záruky na 5 let, kterou poskytuje přímo výrobce. Podmínky této záruky jsou stejné jako u spotřebičů z naší akční nabídky 5 let záruky zdarma včetně nutné registrace.

Byla pro Vás tato odpověď užitečná?